Wiadomości z Pyskowic

Ten weekend należy do Dni Pyskowic. Gdzie zaparkować?

  • Dodano: 2023-07-21 10:15

Już dzisiaj rozpoczynają się 36. Dni Pyskowic. Wydarzenie zapowiada się bardzo radośnie, muzycznie i atrakcyjnie. Można spodziewać się dużego zainteresowania, nie tylko ze strony mieszkańców, ale i osób spoza Pyskowic. Wielu z nich przybędzie z pewnością na miejsce samochodem. Podpowiadamy, gdzie znaleźć stanowiska parkingowe.

Miejsca parkingowe w dniach Pyskowic 

Te najbliższe miejscu wydarzenia znajdują się na ulicach przylegających do placu „dożynkowego” (teren u zbiegu ulic Wojska Polskiego, Dworcowa i Szpitalna) i w ich sąsiedztwie. Okazji do zaparkowania można też szukać na placach Poniatowskiego, Józefa Piłsudskiego, Kopernika oraz przy kościele pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła. W większej liczbie miejsca parkingowe dostępne są przy urzędzie miejskim (wjazd od ul.Nowej oraz strefa park&ride od strony ul.Poniatowskiego) i przy Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu (ul.Nowa).

Dla potrzeb zmotoryzowanych uczestników Dni Pyskowic, mieszkańców i przyjezdnych, udostępniona zostanie także tzw. dolna i górna płyta targowiska, między ulicami Armii Krajowej i Strzelców Bytomskich.


Źródło: Urząd Miasta Pyskowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również