Wiadomości z Pyskowic

Powstają plany terenów ul. Piaskowej, Wiejskiej i Poddębie, Szpitalnej i Poznańskiej

  • Dodano: 2022-07-22 07:00, aktualizacja: 2022-07-21 20:29

Powstają plany dla terenów w rejonie ulic Piaskowej, Wiejskiej i Poddębie oraz Szpitalnej i Poznańskiej. Władze miasta czekają na wnioski mieszkańców.

Wnioski do ww. planów oraz prognozy oddziaływania na środowisko można składać na piśmie w terminie do 10.08.2022 r. włącznie na adres Urzędu Miejskiego w Pyskowicach, ul. Strzelców Bytomskich 3, 44-120 Pyskowice lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej, bez konieczności opatrywania ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym, na adres e-mail: gmpyskowice@pyskowice.pl.

  • Plan dla części terenu położonego w rejonie ulic Piaskowej, Wiejskiej i Poddębie

W związku z uchwałą Rady Miejskiej w Pyskowicach nr XLIV/418/2022 z 28 kwietnia 2022 r. gmina przystąpiła  do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu gminy Pyskowice położonego w południowo-zachodniej części miasta w rejonie ul. Kolonia Pyskowicka, pomiędzy ul. Piaskową, ul. Wiejską i ul. Poddębie wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Obszar objęty planem wskazano na załączniku graficznym do uchwały, która jest dostępna pod tym linkiem.

  • Plan dla części terenu położonego w rejonie ulic Szpitalnej i Poznańskiej

W związku z uchwałą Rady Miejskiej w Pyskowicach nr XLIV/419/2022 z 28 kwietnia 2022 r. gmina przystąpiła  do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu gminy Pyskowice położonego w rejonie ulic Szpitalnej i Poznańskiej wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Obszar objęty planem wskazano na załączniku graficznym do uchwały, która jest dostępna pod tym linkiem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również