Wiadomości z Pyskowic

System kolejkowy - nowe możliwości w twojej firmie

  • Dodano: 2022-06-09 06:30, aktualizacja: 2022-06-09 06:35

Liczne kolejki i czas oczekiwania od lat jest zmora nie tylko oczekujących klientów, ale także personelu z obsługi, który co rusz musi spotykać się z nerwowymi reakcjami odwiedzających osób, które denerwują się czekając na swoją kolej. Aby uniknąć zbędnych sporów i przyspieszyć proces obsługi powstał System kolejkowy online. Nowoczesne systemy kolejkowe mają za zadanie maksymalnie przyspieszyć obsługę klienta i przyspieszyć pracę punktów obsługi przy jednoczesnym zachowaniu przyjaznej atmosfery.

  • Skorzystaj z systemu kolejkowego - płynne zarządzanie ruchem klientów 
  • System kolejkowy, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i koszty

Skorzystaj z systemu kolejkowego - płynne zarządzanie ruchem klientów  

System kolejkowania, inaczej kolejkoBot, to specjalnie przygotowane rozwiązanie, które z powodzeniem można wdrożyć w sklepach, szpitalach i przychodniach, aptekach oraz urzędach. Wszystkie te placówki, to punkty obsługi przyjmujące wielu petentów, pacjentów i konsumentów podczas każdego dnia. Kolejkomat samodzielnie szereguje interesantów i ustala kolejność zgodnie ze sprawą i jej priorytetem. Drukowanie biletów może być obsługiwane przez pracownika lub bezpośrednio przez osobę, która przyszła w konkretnej sprawie. 

Dużym atutem jest możliwość podłączenia aplikacji mobilnej do kolejkomatu, co eliminuje konieczność fizycznego nadawania numeru każdemu interesantowi z osobna. Co więcej, wykorzystując funkcje systemu kolejkowego masz możliwość automatycznego przepuszczenia w pierwszej kolejności osób niepełnosprawnych oraz kobiet w ciąży, co dodatkowo wpływa na pozytywny wizerunek firmy.   

System kolejkowy, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i koszty 

Zastosowanie KolejkoBota w swojej działalności może przyczynić się do przyspieszenia czasu obsługi, braku konieczności zatrudniania dodatkowych pracowników do obsługi poszczególnych interesantów co może przełożyć się na spore oszczędności, których wcześniej nie udało ci się uzyskać. 

Placówki zaufania publicznego oraz obsługi klienta doceniają możliwość wykorzystywania nowoczesnych udogodnień, które oprócz opcji numerowania odwiedzających mogą mieć umieszczone na ekranach dodatkowe informacje, ułatwiające odwiedzającym znalezienie punktu docelowego w budynku lub ulokowanie reklamy, która dotrze do każdego, kto będzie korzystał z drukarki biletowej. 

Dużym atutem jest możliwość przetestowania funkcjonalności automatu kolejkowego przez 30 dni zupełnie za darmo. To adekwatny czas, aby przekonać się, czy infoKiosk sprawdzi się w twojej firmie i przyniesie relatywne oszczędności. 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.