Pyskowice - portal miejski Pyskowice.com.pl

Wiadomości z Pyskowic

Remont w planach? Czas pomyśleć o aranżacji wnętrz!

  • Dodano: 2018-07-03 08:00, aktualizacja: 2018-07-03 08:04

W tym roku masz twarde postanowienie, że zamiast zagranicznego urlopu doprowadzisz salon do porządku? Kuchnia wymaga natychmiastowego odświeżenia? Dziecko od września zaczyna naukę i czas pomyśleć nad reorganizacją przestrzeni w pokoju?

Spokojna głowa, pomożemy w wyborze mebli i dodatków!
Znaczna większość Polaków przeprowadza remont pomieszczeń w mieszkaniach i domach jednorodzinnych w okresie wiosenno-letnim. Specjaliści uważają, że czas od kwietnia do października to idealny moment na prace remontowe ze względu na dobre warunki atmosferyczne, zwłaszcza wysokie temperatury. Właśnie dlatego, wielu z nas potrafi poświęcić swój urlop na gruntowną reorganizację przestrzeni mieszkalnej lub wyłącznie jej odświeżenie. Remont to nie tylko malowanie ścian, położenie nowej glazury czy naprawy wszystkich instalacji w domu. O tym, jak będzie się nam mieszkało decydują nowe sprzęty, w tym meble i dodatki, które sprawią, że poczujemy się bezpiecznie i przytulnie.

Przy wyborze mebli trzeba zastanowić się nad stworzeniem spójnego kolorystycznego i stylistycznie wnętrza, a jednocześnie zadbać o komfort użytkowania. Niemałe znaczenie ma tu także liczba domowników, to czy mamy dzieci i zwierzęta. W tym przypadku, warto zadbać o to, by meble, np. sofy, komplety wypoczynkowe, meblościanki, komody czy szafy przesuwne były wykonane z wytrzymałych materiałów i dostosowane do osób mieszkających w domu, m.in. wysokością czy bezpieczeństwem użytkowania.

Warto zadbać o solidny stół wraz z kompletem krzeseł do jadalni, gdyż wokół tego miejsca toczy się nasze rodzinne życie. Powracamy do uniwersalnych, drewnianych kompletów w stylu skandynawskim, które pasują prawie do każdego wnętrza. W remoncie kuchni ważna jest jakość zestawu szafek, ich wytrzymałość i funkcjonalność szczególnie, gdy planujemy systemy modułowe. Dziś sieci meblowe oferują nam kompaktowe rozwiązania, gdyż wraz z kompletem mebli możemy zamówić pasujący sprzęt AGD, a także baterie i zlemozywaki. Agata Meble oferuje nam możliwość zaprojektowania naszej wymarzonej kuchni, którą będziemy mogli cieszyć się już w 7 dni po złożeniu zamówienia!

Twoje dziecko zostanie we wrześniu dumnym pierwszakiem? Na rynku znajdziesz rozwiązania, które wpasują się w gust przyszłego ucznia, a także pozwolą na rozwój jego wyobraźni i zdolności naukowych. Już wkrótce, w Waszym domu pojawią się szkolni koledzy, warto zatem by układ mebli pozwalał na stworzenie miejsca do twórczej zabawy. Urządzenie pokoju ucznia to trudne zadanie ze względu na szybki rozwój psychofizyczny dziecka. Warto wyposażyć to miejsce w meble, które rosną razem z dzieckiem, szczególnie komplet do nauki – biurko, szafki i fotel komputerowy. To jednorazowa inwestycja, dzięki której unikniemy kolejnego remontu w krótkim czasie. Uczeń musi mieć także wygodne i stosunkowo duże łóżko (dlatego, że dzieci szybko rosną). Wyposażając pokój w meble do zdrowego wypoczynku zyskamy gwarancję prawidłowego rozwoju naszej pociechy.

Wyposażenie naszych wnętrz wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Ceny wybranych przez nas mebli i dodatków można skutecznie obniżyć poprzez aktualne promocje i kody rabatowe w Agata lub innych sieciach meblarskich, dostępne na AleRabat.com.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.