Wiadomości z Pyskowic

Oczyszczacze Xiaomi podbijają polski rynek

  • Dodano: 2021-02-26 15:00

Xiaomi to wszystkim nam znana, chińska firma zajmująca się produkcją elektroniki użytkowej. Telefony, telewizory czy tablety Xiaomi już dawno podbiły polski rynek. Teraz przyszedł czas na oczyszczacze powietrza Xiaomi. Głównymi cechami ich produktów są: niska cena, praktyczność i funkcjonalność.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier PRO 

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier PRO to urządzenie, które sprawdzi się w dużych pomieszczeń. Dzięki wydajności na poziomie 500 mł/h, model sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 60 m². Głośność pracy urządzenia w najniższym trybie kształtuje się na poziomie 31 dB. Taki poziom głośności nie będzie przeszkadzać w codziennych czynnościach. Jednak osobom, które cenią sobie ciszę podczas snu. głośność pracy urządzenia może być uciążliwa. Xiaomi Mi Air Purifier PRO jest energooszczędny -

jego moc w najniższym trybie wynosi zaledwie 4,8W.

3-stopniowa filtracja powietrza 

Powietrze w oczyszczaczu Xiaomi Mi Air Purifier PRO jest oczyszczane za pomocą aż trzech filtrów.

  • Pierwszy w kolejności jest filtr wstępny PET. Jego zadaniem jest wyłapywanie większych zanieczyszczeń, takich jak: kurz, sierść i włosy.

  • Głównym filtrem oczyszczacza jest filtr EPA E12, który odpowiada za usuwanie najdrobniejszych zanieczyszczeń do których zaliczamy: pyłki, roztocza, alergeny, główne składniki smogu - pyły zawieszone PM10 i PM2.5.

  • Ostatnim filtrem jest filtr z węglem aktywnym. Jego działanie polega na neutralizacji nieprzyjemnych zapachów oraz usuwaniu lotnych związków organicznych.

Większa kontrola nad urządzeniem 

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier PRO został wyposażony w aplikację mobilną. Dzięki takiemu rozwiązaniu, urządzeniem możemy sterować będąc nawet poza domem. Aplikacja posłuży nam do ustawienia timera, włączenia/wyłączenia urządzenia lub sprawdzenia wybranych parametrów. Przydatną funkcją jest możliwość stworzenia harmonogramu pracy oczyszczacza. Aplikacja jest w pełni bezpłatna oraz kompatybilna z asystentami głosowymi Google i Amazon Alexa.

Tryby i funkcje 

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier PRO posiada tryb manualny oraz automatyczny, dzięki któremu za pomocą czujników urządzenie samo dobiera optymalne ustawienia do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu. Za pomocą trybu nocnego zredukujemy głośność pracy do minimum. Optymalną pracę oraz kontrolę zapewniają czujniki: pyłów PM2.5, światła, temperatury i wilgotności. Na wyświetlaczu urządzenia pojawiają się także informacje o wybranym trybie pracy. Trójkolorowy pierścień za pomocą danego koloru informuje nas o aktualnej jakości powietrza w pomieszczeniu (zielony - czyste powietrze, pomarańczowy - powietrze umiarkowane, czerwony - zanieczyszczone powietrze). Ponadto model ten został wzbogacony o udoskonalony aerodynamiczny układ ciśnieniowy. Natomiast zaokrąglony przekrój zmniejsza opór i głośność przepływu powietrza.

Podsumowanie - Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier PRO

Jeśli szukasz oczyszczacza z atrakcyjną ceną, a przy tym z dużą wydajnością to Xiaomi Mi Air Purifier PRO jest tym czego szukasz. Model ten sprawdzi się w pomieszczeniach do 60 m². Dużym ułatwieniem w sterowaniu oraz kontroli nad urządzeniem jest aplikacja mobilna. 3-stopniowa filtracja skutecznie oczyści powietrze z wszelkich, najdrobniejszych zanieczyszczeń.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.