Wiadomości z Pyskowic

Wakacje z teatrem w Pyskowicach. Ruszają zapisy

  • Dodano: 2023-06-21 07:00, aktualizacja: 2023-06-20 21:29

Władze miasta z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Sportu zapraszają na półkolonie w ramach projektu Lato w teatrze. Zapisy właśnie ruszają.

Spędź wakacje z pyskowickim teatrem

"DRAMAtyzujemy, bo tego chcemy!" to oferta na bezpłatne dwa tygodnie (17-29 lipca 2023r.) wypoczynku dla dzieci w wieku 10-14 lat. Od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 czekać na nich będą zajęcia artystyczne, ruchowe, manualne, a także wycieczka, gra miejska, poczęstunek, atrakcje przewidziano też na soboty.

Na półkolonie obowiązują zapisy (pod telefonem 32 233-25-34 lub poprzez e-mail: mokis@mokis.pyskowce.pl). Obowiązkowe jest też spotkanie organizacyjne dla rodziców (wypełnienie karty zapisu, omówienie regulaminu itp.) i mini warsztaty dla dzieci, 29 czerwca o godz. 18.00 w MOKiS.

Dokonanie zapisu dziecka jest równoznaczne ze zobowiązaniem do jego uczestnictwa w dwóch tygodniach zajęć i w pokazie finałowym.

Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerem w realizacji jest Fundacja W to mi graj, Lufcik na korbkę.

Wakacje z teatrem w Pyskowicach. Ruszają zapisy / fot. UM Pyskowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również