Wiadomości z Pyskowic

Urząd Miasta organizuje konkurs plastyczny z okazji 20-lecia Polski w Unii Europejskiej!

  • Dodano: 2024-04-09 12:45

1 maja br. świętować będziemy 20 – lecie wejścia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji samorząd Pyskowic przygotował szereg atrakcji. Jedną z nich jest konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży „Inwestycje z gwiazdką, czyli jak Europa pomaga rozwijać Pyskowice”. Uroczyste ogłoszenie wyników i wernisaż prac konkursowych odbędzie się 1 maja.

Temat: Inwestycje sfinansowane z UE

Konkurs przeznaczony dla uczestników w wieku od 5 do 20 lat. Tematyka prac musi być związana z jedną bądź wieloma spośród inwestycji sfinansowanych z udziałem środków Unii Europejskiej. Lista dostępna jest na stronie www.pyskowice.pl/Urząd Miejski/Pozyskane dotacje/Projekty dofinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Prace powinny być wykonane w technice płaskiej, w dowolnej technice malarskiej, format a4 lub a3. Urząd Miasta czeka na nie w Wydziale Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Pyskowicach (p. 255 lub 253) w terminie do 25 kwietnia br. w godzinach pracy urzędu miejskiego.

W konkursie przewidziano dla każdego z uczestników dyplom i drobny upominek promocyjny, a dla laureatów nagrody rzeczowe. Rozstrzygnięcie wraz z podaniem laureatów nastąpi 1 maja br. na rynku podczas wydarzenia plenerowego poświęconego 20 - leciu obecności Polski w UE.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również