Wiadomości z Pyskowic

Urząd Miasta apeluje o ograniczenie wizyt

  • Dodano: 2021-03-23 09:30

W związku z rosnącą liczbą zachorowań spowodowanych koronawirusem i w trosce o wzajemne bezpieczeństwo pojawił się apel, aby ograniczyć wizyty w Urzędzie Miejskim. W przypadku, gdy jest ona niezbędna, bo dotyczy np. spraw terminowych, rekomendowane jest telefoniczne umówienie terminu wizyty. Urząd Miasta prosi o zrozumienie sytuacji – nadal pozostaje otwarty, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo nas wszystkich.

W związku z sytuacją Urząd Miasta Pyskowice apeluje o załatwianie, w miarę możliwości, spraw drogą listowną, telefoniczną lub za pośrednictwem usług administracji elektronicznej, tym z Systemu Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej SEKAP i Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP.

Z tego samego powodu rekomendowane jest dokonywanie wszelkich płatności przelewem na konta bankowe.

W związku z ważnymi lub terminowymi sprawami, wymagającymi bezpośredniej obecności w urzędzie apelujemy o wcześniejsze umówienie telefonicznie jej terminu. Pamiętajmy, że przychodząc do urzędu należy mieć zasłonięte usta i nos oraz zdezynfekować ręce! Przypominamy o godzinnej przerwie w pracy urzędu na dezynfekcję pomieszczeń (każdego dnia między 12.00 a 13.00).

Do odwołania zostają zawieszone bezpośrednie przyjęcia stron przez burmistrza miasta. Zawieszone zostają również dyżury przewodniczącej rady oraz radnych. Kontakt z radnymi odbywa się telefoniczne lub drogą e-mail.

Z burmistrzem jego zastępca w sprawie skarg i wniosków można się skontaktować:

  • telefonicznie - tel. 32 332 60 20,
  • za pośrednictwem e-mail: burmistrz@pyskowice.pl,
  • poprzez aplikację MS Teams, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu w sekretariacie - tel. 32 332 60 20.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.