Wiadomości z Pyskowic

Toby z Monachium "Zakochany w Śląsku" - 2018 tour

  • Dodano: 2018-02-22 10:15, aktualizacja: 2018-02-22 11:22

Obojętnie czy na sali koncertowej czy podczas festynu – TOBY z Monachium oczarowuje wszystkie pokolenia! Oprócz jego popularnych hitów radiowych takich jak „Heute will ich mich verlieben”, szczególnie znana stała się „Jedna z gwiazd”, polskojęzyczna wersja piosenki „Einen Stern”.

"Tynsknota za Slunskiem”, nagrana wspólnie z Proskauer Echo, była przez wiele tygodni na pierwszym miejscu w śląskiej telewizji TVS i jest nieofcjalnie uznawana za hymn Śląska. Niedawno Toby wydał nową płytę i to właśnie na tym krążku znajdują się hity "Verliebt in Oberschlesien”, „Bella Magdalena” czy „Chodź opowiem Ci w piosence”, które już podbijają listy przebojów Śląskich rozgłośni radiowych oraz telewizji TVS. W tejże właśnie telewizji Toby był moderatorem w rubryce szlagierowej.

Charyzmatyczny wokalista potrafi stworzyć niesamowitą atmosferę podczas swoich występów i porwać tłumy do wspólnej zabawy. Właśnie dlatego ten były piłkarz młodzieżówki Bayernu Monachium oraz stały bywalec Oktoberfestu gwarantuje, że każda impreza z jego udziałem będzie udana.

Miejsce:

Data:

  • 24 luty 2018 rok

Godzina:

  • 19:00

Bilety:

  • 40,- zł
  • 35,- zł
Toby z Monachium "Zakochany w Śląsku" - 2018 tour

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.