Wiadomości z Pyskowic

Stacja Kultury staje się faktem. Mieszkańcy Pyskowic mają głos

  • Dodano: 2023-10-25 10:15

Stacja Kultury staje się faktem. W obiekcie trwają ostatnie prace kosmetyczno-porządkowe, a już niedługo będą pokazywane wnętrza i zdradzane szczegóły otwarcia. Zanim nastąpi wielki finał, władze Pyskowic zapraszają do zgłaszania oczekiwań i współkształtowania planowanej tam działalności. Swój głos w internetowej ankiecie można wyrazić do 6 listopada.

Weź udział w ankiecie

Rewitalizowany dworzec w Pyskowicach staje się Stacją Kultury - nową przestrzenią aktywności kulturalnej oraz miejscem dla społeczników. W budynku oprócz sali widowiskowej i sal przystosowanych do prowadzenia warsztatów artystycznych, szkoleń i spotkań znajduje się również przestrzeń na integrację społeczną oraz filia biblioteki z czytelnią. Ze względu na warunki dofinansowania inwestycji w obiekcie przez kilka lat nie może być prowadzona działalność gospodarcza.

Udział w badaniu pomoże lepiej zdiagnozować potrzeby i oczekiwania społeczne względem roli Stacji Kultury. Sugestie, pomysły i opinie będą podstawą do stworzenia miejsca, które będzie służyć mieszkańcom, będzie dla nich inspiracją i zachętą do działań.

Ankieta

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również