Wiadomości z Pyskowic

Program współpracy z organizacjami pozarządowymi. Konsultacje do 17 października

  • Dodano: 2022-10-12 06:00, aktualizacja: 2022-10-11 20:47

Rozpoczęły się konsultacje w sprawie programu współpracy gminy Pyskowice z organizacjami pozarządowymi na 2023 r. Uwagi dotyczące projektu uchwały w sprawie programu można zgłaszać do 17 października br. do Urzędu Miejskiego w Pyskowicach.

Zgłoś swoją opinię

Program przyjmowany jest co roku i ma na celu określenie form, zasad i kierunków współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Opinie dotyczące projektu programu należy zgłaszać na formularzu stanowiącym Załącznik Nr 2 do zarządzenia burmistrza w sprawie konsultacji drogą elektroniczną (e-mail: a.tomczyk@pyskowice.pl), osobiście lub pocztą (Urząd Miejski w Pyskowicach, ul. Strzelców Bytomskich 3). O zachowaniu terminu rozstrzyga data wpływu do siedziby UM.

Link do (dokument .pdf) zarządzenia burmistrza Pyskowic w sprawie konsultacji oraz projektu uchwały w sprawie programu współpracy. Formularz zgłoszenia opinii (plik edytowalny) dostępny tutaj.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również