Wiadomości z Pyskowic

Bezpłatne webinaria ZUS

  • Dodano: 2020-10-30 15:30

Już we wtorek, 3 listopada, Oddział ZUS w Chorzowie organizuje szkolenie online dla klientów. Tematyka dotyczyć będzie wsparcia udzielanego przedsiębiorcom w ramach Tarczy 5.0. Jeśli ktoś ma pytania, czy przysługuje mu zwolnienie ze składek, jak złożyć wniosek, dla kogo jest świadczenie postojowe, a kto może skorzystać z dodatkowego świadczenia postojowego – czekają na nie eksperci ZUS.

Szkolenie będzie trwało w godz. od 10.00 do 11.00.

- Warto z niego skorzystać, bo to tylko godzina czasu, a wiedza dla firm z branży turystycznej może się okazać kluczowa, by pomóc przetrwać okres pandemii - informuje Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Zapisy na webinarium przyjmowane są do 2 listopada na adres: chorzow_wydarzenia@zus.pl. W  treści należy wskazać temat webinarium i datę szkolenia.

Kolejna inicjatywa, z którą wychodzi do swoich klientów chorzowski ZUS to dwa webinaria dla przedsiębiorców, którzy mają zaległości w opłacaniu składek. Pracownicy wskażą możliwe rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś ma takie zaległości i nie wie z jakich instrumentów pomocowych może skorzystać. Szkolenia odbędą się we wtorek 17 listopada oraz w środę 2 grudnia, w godz. od 10:00 do 11:00.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również