Dzienny dom pobytu czeka na seniorów w Pyskowicach
Są wolne miejsca w Dziennym Domu Senior+. Miasto otrzymało 81 600 zł dotacji z programu „Senior+”, co pozwoliło zwiększyć liczbę miejsce z 15 do 20.
Władze miasta zapraszają wszystkich, którzy potrzebują opieki i są zainteresowani pobytem w placówce.
DDS+ to jedyne takie miejsce dla osób starszych w Pyskowicach. Znajdują w nim opiekę i rozrywkę. Mogą skorzystać z fizjoterapii, pokoju multimedialnego z telewizorem, kącika towarzyskiego, dobrej kuchni.
Placówka zapewnia wyżywienie dostosowane do indywidualnych zaleceń zdrowotnych, usługi opiekuńcze, rehabilitacyjne i terapeutyczne, ofertę kulturalną (wyjścia do kina, teatru, itp.).
Więcej na temat warunków pobytu można uzyskać w Dziennym Domu “Senior+” w Pyskowicach, tel. 32 724 54 79.
Tagi:
Dzienny Dom Senior
![Poczuj klimat świąt! Imprezy i wydarzenia w regionie [12–18 grudnia]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/12/2147595751.jpg)










Dodaj komentarz