Wiadomości z Pyskowic

Wybór i zakup odpowiedniej spacerówki dla maluszka

  • Dodano: 2018-08-27 08:30, aktualizacja: 2018-08-27 08:43

Rodzice poszukujący ciekawego, a przede wszystkim dobrego wózka spacerowego, sprawdzają wszystkie jego parametry i chętnie porównują wybrane wózki między sobą.

Wiele ze współczesnych wózków spacerowych, jest bardzo dobrze wyposażonych, posiadają to co niezbędne, jak pasy bezpieczeństwa, regulowane oparcie i podnóżek, wyposażone są także w o wiele więcej udogodnień. Wózki spacerowe łatwo się składają, posiadają system zabezpieczeń, wyposażone są w odpowiedni system wentylacji najczęściej umieszczony w budce wózka. Przy zakupie najlepiej zwrócić uwagę nie tylko na udogodnienia jakie dany wózek posiada ale także na cenię, która często odgrywa kluczową rolę.

Wózek Baby Design Clever to polski, solidny wózek, który posiada szereg udogodnień zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Jest to intuicyjny sprytny wózek, ze względu na szybki sposób jego składania. Wystarczy jednym kliknięciem zwolnić blokadę, pociągnąć za uchwyt znajdujący się w siedzisku i ekspresowo złożyć wózek. Nie trzeba demontować siedziska oraz kół, wszystko składa się w całości, tak złożony wózek jest gotowy do przenoszenia w każde miejsce. Baby Design posiada idealny system wentylacji, dzięki któremu szczególnie w lato nie będzie maluchowi straszny upał. Idealna wymiana powietrza, dzięki małemu okienku oraz tylnej ściance wykonanej z siateczki sprawi, że maluch nie będzie kapryśny, ale w pełni zadowolony ze spaceru z rodzicami, pomoże mu także w przyjemnej drzemce na powietrzu.

Baby Design Clever wyposażony jest w poziomy pałąk bezpieczeństwa, przy którym znajduje się plastikowy i praktyczny uchwyt na kubek lub butelkę. Również przy rączce znajduje się uchwyt na kubek praktyczny dla osoby dorosłej, kiedy nie ma czasu, by napić się ulubionego napoju w domu, można to robić aktywnie na spacerze. Koła wózka są wykonane z pianki, obrotowe oraz amortyzowane, co wpływa na wysoką jakość prowadzenia wózka. Regulacji podlega oparcie spacerówki oraz podnóżek, a z tyłu wózka Baby Clever znajduje się praktyczna kieszonka przeznaczona na drobiazgi rodzica oraz malucha.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.