Wiadomości z Pyskowic

Ropa i gaz - dziedzina przemysłu, w której dominuje Fluiconnecto

  • Dodano: 2019-10-02 13:00

Fluiconnecto to jedna z niewielu firm, która ambitnie działa na polskim rynku wydobycia i przesyłu paliw ciekłych i gazu. Marka ta optymalizuje swoją działalność pod różne branże, ale oferta skierowana dla firm z branży wiertniczej i przemysłowej, jest pod tym względem wyjątkowo ciekawa.

Oferta dla firm wiertniczych - podstawowe informacje

Ofertę skierowaną przez firmę Fluiconnecto dla tejże branży, można podzielić na dwa różne segmenty:

1.    Segment elastycznych elementów przesyłowych + mowa tutaj o różnego rodzaju przewodach przesyłowych, w tym wysokociśnieniowych. Są to między innymi różnego rodzaju węże (np. do płuczki, BOP, a także wielu systemów zabezpieczających), a także złącza hydrauliczne. Układy te nie są przeznaczone wyłącznie do przesyłu cieczy. Niektóre z nich można wykorzystać do transportu np. cementu, podczas cementowania otworu, a także do jego smarowania (wireline grease hoses).

2.    Segment usług obejmujących dostępne przewody elastyczne - to wiele usług, których celem jest wydłużenie czasu eksploatacji przewodu. W ich skład wchodzi między innymi ich zakuwanie (Fluiconnecto posiada specjalne warsztaty, pracujące na podstawie aktualnych certyfikatów). 

Optymalizacja rozwiązań dla usług wiertniczych

Rozwiązania oferowane przez markę Fluiconnecto, są dostosowane do wymogów firm zajmujących się wydobyciem ropy i gazu. Wiąże się to między innymi z ich zabezpieczeniem przed iskrzeniem (np. na skutek tarcia), oddziaływaniem ognia i pękaniem. Dzięki temu, elementy dostarczane przez Fluiconnecto gwarantują maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i to nawet w bardzo niegościnnych warunkach.

Usługi - potencjał i możliwości Fluiconnecto

Firma Fluiconnecto zajmuje się również realizacją szerokiej gamy usług dla przemysłu wiertniczego. Mamy tu na myśli przede wszystkim zakuwanie przewodów hydraulicznych, oczyszczanie układów roboczych, a także konserwację elementów czynnych. Fluiconnecto wykonuje również zaawansowane testy ciśnieniowe, uwzględniające możliwość wystąpienia awarii w układzie. Istotą działań firmy jest też diagnostyka ww. elementów i regeneracja pomp i siłowników. 

Więcej na temat usług świadczonych przed firmę znajdziesz tutaj.

Fluiconnecto - gdzie można nas znaleźć?

Fluiconnecto jest marką działającą na terenie całej Europy, a także poza jej granicami (Afryka, Singapur). Firma ta posiada również swoje oddziały w Polsce + to jest w Poznaniu i Krakowie.

Podsumowując, tylko Fluiconnecto jest w stanie dostarczyć szeroki wachlarz produktów i usług, spełniających wymagania szeroko rozumianej branży wiertniczej w Polsce.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.