Wiadomości z Pyskowic

Nowoczesne aranżacje okien

  • Dodano: 2019-01-25 15:00

Nowoczesna i zarazem gustowna aranżacja okien to spore wyzwanie, zwłaszcza jeśli do tej pory ograniczałeś się zaledwie do klasycznych zasłon i firanek.

Wybór w tej branży jest ogromny. Odpowiednia aranżacja pomoże Ci bez wątpienia urozmaicić wnętrze i sprawi, że dane pomieszczenie nabierze charakteru. Zobacz, co obecnie jest w modzie i wybierz najlepszą aranżację dla siebie!

Uniwersalne rozwiązanie

Rolety to element aranżacji okien, który prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody. Aby dodać mu  nowoczesności i oryginalności, możesz zastosować najnowocześniejsze rozwiązania. Niech rolety nie kojarzą Ci się wyłącznie z mało atrakcyjnymi roletami zewnętrznymi. Nowoczesne rozwiązania to na pewno rolety rzymskie - są one świetnym dopełnieniem designerskich aranżacji i jednocześnie pozwalają na wpuszczenie sporej ilości światła do danego pomieszczenia. Rolety rzymskie są również bardzo praktyczne i trwałe.

Aby podkreślić ich nowoczesny charakter wypróbuj m.in.:

  • rolety rzymskie w odcieniach szarości,
  • białe rolety, świetnie komponujące się z minimalistycznym stylem,
  • rolety dzień/noc, dzięki którym ilość światła maksymalnie dopasowujesz do własnych potrzeb.

Spory wybór nowoczesnych rozwiązań znajdziesz na stronie rolety.eu. Wykorzystaj innowacyjne rozwiązania i pożegnaj nudne aranżacje okien na zawsze!

Modne panele okienne

Jeśli uwielbiasz oryginalne i modne rozwiązania, nie możesz pominąć paneli okiennych. To coraz bardziej doceniane przez klientów produkty, które doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami. Są one nie tylko ochroną przed nadmiernym światłem słonecznym, ale i designerskim dodatkiem i świetną alternatywą dla tradycyjnych firanek. Panele okienne nadadzą wnętrzu charakteru, zwłaszcza jeśli wybierzesz wzorzyste wersje w określonym stylu. Wykonane są z materiału, przez co podkreślają również przytulność pomieszczenia i zdecydowanie go ocieplają.

A może spora dawka światła i brak tekstyliów?

Wielbicielom nowoczesnego i designerskiego stylu z pewnością spodoba się również opcja, w której całkowicie żegnamy się z tekstyliami w oknach. Puste, minimalistyczne okna to gwarancja nowoczesności oraz sporego naświetlenia pomieszczenia. Aranżacje okienne bez żadnych dodatków coraz częściej spotykamy w nowoczesnych domach, gdzie pierwsze skrzypce gra światło naturalne. Brak rolet, firanek czy zasłon sprawia również, że dane pomieszczenie staje się bardziej przestronne. Jeśli tylko masz odwagę i doceniasz modne rozwiązania, wypróbuj tę minimalistyczną aranżację!