Wiadomości z Pyskowic

Naturhouse odchudza w Pyskowicach!

  • Dodano: 2016-09-04 20:00, aktualizacja: 2016-09-05 13:51

Już 7 września zostanie otwarte Centrum Dietetyczne Naturhouse w Pyskowicach. W nowo powstałym punkcie będzie można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

Uroczyste otwarcie pierwszego Centrum Naturhouse w Pyskowicach zaplanowano na najbliższą środę (7 września 2016). Pierwsi klienci będą mogli zapoznać się z ideą Naturhouse, skorzystać z bezpłatnych porad, konsultacji dietetycznych oraz pomiarów ciała. Na gości czekać będą również konkursy z nagrodami oraz poczęstunek składający się z dietetycznych produktów.

Centrum Naturhouse powstałe przy ul. Wojska Polskiego 2C należy do międzynarodowej firmy, będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Jego innowacyjna koncepcja opiera się na współpracy z osobistym dietetykiem, który dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz suplementami.

Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadzi dokładny wywiad z osobą, która zmaga się z nadmiernymi kilogramami, wykona specjalistyczne pomiary ciała,  sprawdzi zawartości tkanki tłuszczowej oraz wody metabolicznej w organizmie – mówi Marta Kalbarczyk dietetyk z nowego Centrum Naturhouse w Pyskowicach.

Dopiero na tej podstawie ekspert określi przyczyny nadwagi i dobierze kurację odchudzającą, dopasowaną do indywidualnych potrzeb organizmu.

Następnie, na cotygodniowych wizytach będzie na bieżąco kontrolował przebieg diety, udzielał wskazówek, a przede wszystkim motywował do dalszej pracy – dodaje Marta Kalbarczyk z Naturhouse.

Pomoc specjalisty obejmuje również etap po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie wagi i uniknięcie efektu jo-jo. Problemy z nadwagą to nie jedyny powód, dla którego warto skorzystać z konsultacji dietetyka.

Specjalista z Naturhouse pomoże również osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone z swojej figury – kobietom po okresie ciąży lub w trakcie menopauzy, a także osobom, które z uwagi na stresujący tryb życia mają trudności z komponowaniem zdrowej diety. Rolą dietetyka jest przede wszystkim przekazywanie zasad prawidłowego odżywania, które wprowadzone na stałe spowodują, że problemy z wagą nie będą powracały. Wizyta u dietetyka może być okazją do poprawy sylwetki jeszcze przed nadejściem lata.

Centrum Dietetyczne Naturhouse mieści się w Pyskowicach, przy ul. Wojska Polskiego 2C.

Punkt czynny jest w godzinach:
Poniedziałek, Środa: 11.00-19.00
Wtorek, Czwartek: 08.00-16.00
Piątek: 07.00-15.00

Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem: 513-798-776

Można również zapisać się na wizytę przez stronę internetową.

Zapraszamy do śledzenia facebook’a: Naturhouse Pyskowice.

Naturhouse odchudza w Pyskowicach!

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.