Wiadomości z Pyskowic

Kompleksowe usługi budowlane - gdzie szukać? Poradnik

  • Dodano: 2019-10-09 11:00

Kompleksowe usługi budowlane to sposób, by zaoszczędzić sporo czasu. Decydując się na takie rozwiązanie wszystkie prace powierzamy w ręce jednej ekipy, nie musimy martwić się o szukanie kolejnych wykonawców czy rozliczenie z wieloma majstrami. Gdzie szukać kompleksowych usług budowlanych?

Kompleksowe wykonawstwo

Osoby prywatne, jak również firmy, przedsiębiorstwa, zakłady przemysłowe szukają ekip, które w kompleksowy sposób zadbają o różnego typu prace, na przykład budowę hali stalowej, hali przemysłowej bądź produkcyjnej, montaż elewacji, montaż świetlików dachowych czy  klap dymowych.

Firmy świadczące tego typu usługi przede wszystkim reklamują się w internecie, wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarkę odpowiednie hasło i otrzymamy szereg wyników. Pamiętajmy jednak, aby dobrze zweryfikować fachowców, zapoznać się z opiniami poprzednich klientów, przeczytać referencje, poprosić o fotografie poprzednich realizacji. Dzięki takim czynnościom możemy upewnić się, czy mamy do czynienia z prawdziwymi specjalistami.

Rozbudowana oferta DOM-GAZ

Kompleksowe usługi budowlane oferuje firma DOM-GAZ, która działa na rynku od lat i może pochwalić się wieloma realizacjami. W zakresie usług wspomnianej firmy mieszczą się:

  • Budowa hal stalowych ‒ zespół fachowców z DOM-GAZ zajmuje się kompleksową budową hal stalowych różnego przeznaczenia, między innymi hal przemysłowych, produkcyjnych, magazynowych, handlowych. Firma działa kompleksowo, zajmuje się przygotowaniem dostosowanego do potrzeb inwestora projektu, doborem materiałów  i budową obiektu.
  • Produkcja i montaż świetlików dachowych – DOM-GAZ oferuje świetliki dachowe w wielu kształtach i wielkościach, wszystkie wykonane się z odpornych na uszkodzania mechaniczne oraz działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych materiałów.
  • Montaż klap dymowych ‒ firma oferuje montaż klap jedno- i dwuskrzydłowych. Klapy wentylacyjne, na wypadek pożaru, umożliwiają odprowadzanie dymu i gorących gazów i umożliwiają ewakuację.
  • Montaż elewacji wentylowanych ‒ montaż elewacji wentylowanych to kolejna z usług firmy. DOM-GAZ proponuje różne opcje wykończenia ‒ włókno cementowe, spiek kwarcowy, HPL, kompozyt aluminiowy.
  • Panele elewacyjne ‒ panele elewacyjne aluminiowe, elewacyjne panele HPL, czyli płyty z impregnowanego papieru to kolejne z propozycji omawianej firmy.

Zespół fachowców z DOM-GAZ może pochwalić się nie tylko doświadczeniem, ale też specjalistyczną wiedzą z zakresu różnego typu prac budowlanych.

Podsumowanie

Kompleksowa budowa hal stalowych różnego przeznaczenia? Dobór i montaż świetlików dachowych na zadaszeniach obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych? A może montaż elewacji? Fachowa ekipa, która działa w branży od lat będzie na wagę złota. Wszystkim zainteresowanym polecamy DOM-GAZ.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Daria

    Od siebie mogę polecić building-companion - bardzo fajan stronka, dużo ekip ise tam oglasza.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.