Pyskowice - portal miejski Pyskowice.com.pl

Wiadomości z Pyskowic

Jak przewieźć szklane przedmioty?

  • Dodano: 2018-03-19 07:00, aktualizacja: 2018-03-15 13:07

Czeka Cię przeprowadzka i chcesz zadbać o transport szklanych przedmiotów? A może robisz zakupy do domu, a sprzedawca nie gwarantuje dostawy? Najlepszym rozwiązaniem jest tutaj zlecenie transportu doświadczonej firmie transportowej. Przewóz rzeczy zlecisz teraz tanio i wygodnie.

Jak znaleźć firmę, która przewiezie szklane przedmioty?

Możesz poszukać firmy przewozowej na własną rękę, ale po co tracić czas? Furgonetka Giełda umożliwi Ci znalezienie firmy szybko i do tego transport szklanych przedmiotów będzie zrealizowany na Twoich zasadach. Rejestrując się w serwisie https://gielda.furgonetka.pl/, możesz wystawić darmowe ogłoszenie, opisując rodzaj ładunku oraz dodając jego zdjęcia, a nawet określając budżet na przewóz rzeczy. Cena takiej usługi zlecanej przez stronę Furgonetka Giełda może być nawet 60% tańsza. Firmy transportowe same się do Ciebie zgłoszą, a Ty możesz wybrać najatrakcyjniejszą ofertę.

Jak przygotować szklane przedmioty do transportu?

Zaopatrz się w gazety, folię bąbelkową, taśmę klejącą oraz wytrzymałe kartony. Każdy szklany przedmiot owiń folią lub gazetą, a talerze możesz przełożyć kawałkami folii lub gazetami. Jeżeli chcesz spakować szklanki i talerze do jednego kartonu, to niech talerze będą ułożone na spodzie, a szklanki na górze. Zawsze cięższe przedmioty układa się w kartonie na dole. Wolną przestrzeń w kartonach wypełnij zgniecionymi gazetami lub zwiniętą folią. Pamiętaj też o dokładnym zaklejeniu kartonów, zanim wyślesz transport.

Jeżeli masz do przewiezienia szklane przedmioty, czy inne nietypowe ładunki, załóż darmowe konto w serwisie https://gielda.furgonetka.pl/. Transport zlecisz od ręki, oszczędzając czas i pieniądze.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.