Wiadomości z Pyskowic

Jak poradzić sobie z łysieniem?

  • Dodano: 2021-04-28 07:45, aktualizacja: 2021-04-28 07:58

Problem łysienia dla wielu osób jest niezwykle bolesnym i wstydliwym tematem. Specyfiki, pokazywane w reklamach jako cudowne rozwiązanie okazują się rozczarowaniem, nie działają szampony, czy nawet leki lub suplementy. Istnieje jednak skuteczna metoda na odzyskanie utraconych włosów, dzięki której łysina już nigdy nie stanie się powodem do kompleksów.

  1. W jaki sposób odzyskać świetny wygląd włosów?
  2. Przeszczep włosów w Polsce czy w Turcji?
  3. Przeszczep włosów ile to kosztuje?

Przyjrzyjmy się zatem metodzie, pozwalającej na odzyskanie włosów i pewności siebie.

W jaki sposób odzyskać świetny wygląd włosów?

Metodą, która pozwala na kompleksowe odzyskanie lub zagęszczenie włosów jest przeszczep. Transplantacja włosów jest bezpieczną, bezbolesną i skuteczną metodą na pokonanie łysiny. Na stronie firmy FlyMedica można dowiedzieć się szczegółów na temat wykonywanych zabiegów, ich skuteczności i tego, jak dokładnie przebiegają. Zainteresowany pacjent szybko zorientuje się, że FlyMedica jest przedstawicielem Dr. Serkan Aygin Clinic - kliniki znajdującej się w Turcji. Czy warto zatem wykonywać zabieg w kraju tak dalekim?

Przeszczep włosów w Polsce czy w Turcji?

Wydawać by się mogło, iż wykonywanie zabiegu przeszczepu włosów w innym, tak dalekim kraju nie ma większego sensu. Jest jednak odwrotnie! Dr. Serkan Aygin Clinic jest uznawana za jedną z najlepszych placówek na świecie, zapewnia opiekę tłumaczy dla pacjentów obcojęzycznych, a zabiegi - jako jedyna klinika w Turcji - obejmuje gwarancją. Dr. Serkan Aygin założyciel kliniki, od 1996 roku zajmuje się wyłącznie zabiegami transplantacji włosów. Oferowane są tutaj dwie metody wykonywania zabiegu: metoda FUE oraz metoda DHI. W zależności od potrzeb pacjenta dobierana jest najbardziej odpowiednia. Przeszczep włosów w Turcji to gwarancja usług najwyższej jakości, opieki renomowanych specjalistów, doskonałego sprzętu i przejrzystej wyceny.

Przeszczep włosów ile to kosztuje?

Warto zwrócić uwagę, że cena przeszczepu włosów w Turcji razem z pełną organizacją wyjazdu i pobytu na miejscu, jest konkurencyjna do cen w Polsce. Firma FlyMedica na swojej stronie umieściła wygodny kalkulator, pozwalający określić zakres pakietu i szybko uzyskać wycenę zabiegu. FlyMedica zajmuje się kompleksową obsługą, a jej specjaliści opiekują się pacjentami na każdym etapie zabiegu i rekonwalescencji.

Problemy, związane z łysieniem mogą powodować niską samoocenę, a w skrajnych przypadkach nawet depresję. Poprawa wyglądu włosów może być fenomenalną inwestycją we własne samopoczucie. Przeszczep włosów w Turcji gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych zabiegów i indywidualne podejście do pacjenta. Warto dać zatem swoim włosom kolejną szansę i dokładnie przyjrzeć się ofercie FlyMedica.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.