Wiadomości z Pyskowic

Ciekawe opcje pożyczek tygodniowych

  • Dodano: 2020-03-24 14:45

Duża ilość pożyczek, które udzielane są przez instytucje pozabankowe to jeden z czynników, który powoduje ich rosnącą popularność. Zainteresowane nimi osoby mają coraz więcej możliwości wyboru, zaś oferty są coraz bardziej dla ich atrakcyjne. Jest to związane przede wszystkim z konkurencją na rynku, która powoduje, że udzielające pożyczek podmioty starają się zaproponować klientom jak najbardziej atrakcyjne dla nich warunki.

Pożyczki tygodniowe – opcja na wygodną spłatę

Jednymi z dość często wybieranych są tak zwane „pożyczki tygodniowe”. Ich pierwszą zaletą jest to, że ich kwoty mogą być dość wysokie, na pewno wyższe niż kwoty równie popularnych chwilówek. Związane jest to z tym, iż okres spłaty pożyczek tygodniowych jest o wiele dłuższy, dlatego też udzielenie klientowi pożyczki w wyższej kwocie nie stanowi najmniejszego problemu. W przypadku pożyczek tygodniowych spłata jest przeprowadzana w ratach tygodniowych, co dla wielu osób jest bardzo korzystne. Szczególnie ci, którzy osiągają dochody z kilku źródeł i w związku z  tym kilka razy w miesiącu mają przypływ środków finansowych często decydują się właśnie na takie pożyczki. Są bowiem dla ich budżetu znacznie łatwiejsze do udźwignięcia.

Jakie kwoty pożyczek tygodniowych

Osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczek tygodniowych mogą bez problemu sprawdzić ofertę bardzo wielu firm na rynku. Oczywiście każda z nich ma dowolność w konstruowaniu ofert, bowiem nie muszą stosować takich samych przepisów, które obowiązują banki. Kwoty maksymalnych pożyczek których spłata odbywa się w systemie tygodniowym często uzależnione są przede wszystkim od tego, na jaki okres można rozłożyć spłatę. Im dłuższy, tym na pewno większą kwotę można uzyskać. Firma bowiem ma znacznie mniejsze ryzyko związane z tym, że klient może nie spłacić swojego zobowiązania. Wiele firm jednak oferuje klientom pierwsze pożyczki w określonej kwocie, z możliwością podniesienia limitu po spłacie kolejnych zobowiązań. To jeden ze sposobów na to, aby pozyskać jak największą ilość klientów. Wiele osób bowiem decyduje się na zaciągnięcie kolejnego zobowiązania z tej samej firmie, w której uzyskali pierwsza pożyczkę właśnie ze względu na podwyższone limity. Ponadto firmy często zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów organizują ciekawe promocje, które dla nich mogą oznaczać przede wszystkim niższe koszty związane ze spłatą pożyczki. Obecnie uzyskanie pożyczek jest możliwe także przy pomocy Internetu, co oznacza przede wszystkim oszczędność czasu jak również zdaniem wielu klientów znacznie łatwiejszy proces ich uzyskiwania.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.