Wiadomości z Pyskowic

Wyróżnienie „Pyskowickie wieże” dla dwóch wyjątkowych laureatów

  • Dodano: 2021-08-25 09:00

Ostatni koncert przy fontannie, który odbył się w niedzielne popołudnie 22 sierpnia na pyskowickim Rynku miał niezwykle uroczysty charakter. Rozpoczęło go wręczenie wyróżnienia „Pyskowickie Wieże” – nagród przyznawanych za szczególne dokonania na rzecz naszego miasta i jego mieszkańców.

Wyróżnienie "Pyskowickie wieże" dla burmistrza Wacława Kęski 

Prestiżowe wyróżnienie z rąk przewodniczącej Rady Miejskiej w Pyskowicach Jolanty Drozd i burmistrza Pyskowic Adama Wójcika odebrał były burmistrz Wacław Kęska. Nagroda została przyznana w uznaniu całokształtu działalności na rzecz miasta Pyskowice i jego społeczności. Wacław Kęska nie krył wzruszenia, w tym „jak ważnym dla niego”, co podkreślił dniu. Słowa podziękowania skierował do mieszkańców, radnych pięciu kadencji, pracowników samorządowych i wszystkich, z którymi miał przyjemność przez lata współpracować. Przekazał także życzenia pyskowiczanom w trudnym czasie pandemii. Nie zabrakło również życzeń dalszego dynamicznego rozwoju dla całego miasta.

Z kolei nagroda dla restauracji „UMAMI – Piąty Smak” decyzją specjalnej komisji została przyznana w kategorii podmiotów gospodarczych za najlepiej zagospodarowaną przestrzeń oraz działania w sferze społecznej.

Piękny acz krótki koncert (na dłuższe cieszenie się muzyką na żywo nie pozwoliły niestety warunki atmosferyczne) wykonał Mateusz Adamczyk TRIO.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również