Wiadomości z Pyskowic

Wszystkie mieszkania w nowym TBS zajęte. Klucze – na jesień

  • Dodano: 2022-03-17 06:30, aktualizacja: 2022-03-16 18:39

W marcu najemcę znalazło ostatnie z 22 mieszkań TBS, które powstają przy ul. Poniatowskiego 3 A. Rozpoczęte ponad rok temu prace mają zakończyć się we wrześniu.

Budowa osiągnęła stan surowy zamknięty. Wykonawca, firma F BUD z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, przystąpił do prac instalacyjnych, układania tynków i wylewania posadzek. Potem przyjdzie kolej na roboty wykończeniowe elewacji i wnętrz budynku, a na zakończenie czeka montaż wyposażenia.

Przypomnijmy, że przy ul. Poniatowskiego 3A powstaje IV-kondygnacyjny, dwuklatkowy budynek z mieszkaniami o powierzchni w zakresie 37,30m2 - 78,40 m2. Lokale będą posiadały: panele w pokojach, płytki w kuchni i łazience, podstawowe sanitariaty (wanna/prysznic, umywalka, toaleta), ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny. Największe, te usytuowane na III piętrze, zaprojektowano jako dwupoziomowe. Dostępnych będzie również 8 wydzielonych stanowisk garażowych na poziomie piwnic.

Oddanie mieszkań zaplanowano na III kwartał 2022 r.

Budynek przy ul. Poniatowskiego 3A to wspólna inwestycja Międzygminnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z Tarnowskich Gór oraz gminy Pyskowice.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również