Wiadomości z Pyskowic

W środę autobusy nt 71 znów pojadą inaczej

  • Dodano: 2020-12-15 15:30

Jak informuje Zarząd Transportu Metropolitalnego w Katowicach związku z przebudową sieci wodociągowej na ul.Powstańców Śląskich w środę, 16 grudnia, nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu autobusów linii nr 71.

W godzinach 10.00 – 13.00 autobusy nr 71 kursować będą następująco:

  • w kierunku Pyskowic – po obsłudze przystanku „Czechowice Skrzyżowanie 03" autobusy przejadą ulicami: Toszecką, Gliwicką i Powstańców Śląskich, aby włączyć się na stałą trasę przejazdu od przystanku „Pyskowice Powstańców Śląskich 02",
  • w kierunku Gliwic – po po obsłudze przystanku „Pyskowice Plac Wyszyńskiego 02" autobusy przejadą ulicami: Kard.Stefana Wyszyńskiego, Gliwicką, Toszecką, Powstańców Śląskich, Gliwicką i Toszecką, aby włączyć się na stałą trasę przejazdu od przystanku „Czechowice Skrzyżowanie 02".

W związku z powyższym na czas objazdu wyłączone z obsługi linii zostaną przystanki: „Pyskowice Specjalista 01 i 02 ", „Pyskowice Traugutta I 01,I 02, II 01, II 02", „Pyskowice Powstańców Śląskich 03".

Zastępczo do obsługi włączone zostaną przystanki „Pyskowice Centrala Nasienna 01 i 02" oraz „Pyskowice Powstańców Śląskich 01".

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również