Wiadomości z Pyskowic

W Pyskowicach powstanie park handlowy

  • Dodano: 2022-10-11 06:00, aktualizacja: 2022-10-10 18:19

Między ulicami Poznańską i Szpitalną powstanie park handlowy. Inwestorem generalnym oraz wykonawcą będzie lokalna firma z branży nieruchomości - P.A. NOVA S.A. Spółka ma na swoim koncie liczne parki i galerie handlowe.

Jakie sklepy znajdą się w nowym parku?

Obiekt zajmie teren o powierzchni ponad 2,5 hektara. Rola operatora spożywczego przypadnie cenionej i znanej marce w tej branży, w pozostałych 11 lokalach mają pojawić się m.in. sklepy: obuwnicze, drogeryjne, tekstylne, sportowe, modowe, jak i RTV/AGD. Powierzchnia parku handlowego wyniesie 8.000m2, a do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ponad 200 miejsc.

Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowane jest na początek przyszłego roku, a otwarcie na koniec października 2023 r.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Pietrek

    Pytanie czy firma zadba o tereny zielone i czy nie zdemoluje dojazdu do garaży, bo gdzież by tam zadbać o maluczkich tego świata. Z drugiej strony w koncu ktoś zadba o nieużytki, chociaż powinno się też pomyśłeć o terenach rekreacyjnych i infrastrukturze dla mieszkańców. Nie wiem czy tak spory kompleks handlowy przy 2 biedronkach 2 netto, carrefourze i lidlu jest nam bezwzględnie potrzebny. Mam nadzieje ze firma da coś od siebie poza czystą komercją.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również