Wiadomości z Pyskowic

Uwaga maturzyści "Konopnickiej" rocznik 1973. Szykuje się zjazd!

  • Dodano: 2022-06-08 07:00, aktualizacja: 2022-06-07 20:51

Grupa absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach z roku 1973 planuje na sierpień przyszłego roku zjazd "50 lat po maturze”. Na zgłoszenia od swoich kolegów i koleżanek czekają do końca czerwca br.

"Od chwili gdy mogliśmy stwierdzić, że oto jesteśmy już dorośli, upłynęło blisko pół wieku! Dlatego zwracamy się z serdecznym zaproszeniem do udziału w obchodach naszego złotego jubileuszu. Nasze zaproszenie adresujemy do wszystkich maturzystów z roku 1973 z klas IV a, IV b i IVc. Na spotkanie zapraszamy Was z osobami towarzyszącymi, niech nasi Bliscy cieszą się wraz z nami! Uczniowie dawnej IV c spotykają się co roku i zapewniamy - warto!" - piszą inicjatorzy spotkana.

Przybliżony termin to sierpień 2023 r. Rozmach uroczystości zależy od liczby uczestników, im będzie ich więcej - tym może być okazalsza.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenia uczestnictwa do końca czerwca 2022 r. na adres: pyskowicematura1973@gmail.com lub: kasperczyk3@freenet.de W zgłoszeniu należy podać - poza imieniem i nazwiskiem - klasę, dane do kontaktu oraz zaznaczyć ewentualny udział osoby towarzyszącej.

W imieniu organizatorów zwraca się się z apelem – jeśli znacie lub macie kontakt z absolwentem LO w Pyskowicach - maturzystą z roku 1973 - przekażcie mu informację o spotkaniu „50 lat po maturze”.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również