Wiadomości z Pyskowic

Urząd Miasta zaprasza do udziału w tworzeniu rocznika miasta Pyskowice!

  • Dodano: 2024-02-07 11:00

Nie dalej, jak dwa miesiące temu ukazał się „Rocznik Miasta Pyskowice 2023”, a samorząd Pyskowic rozpoczął przygotowania do wydania kolejnego, piątego już tomu. Wzorem lat ubiegłych do włączenia się w prace zachęcamy naszych mieszkańców.

Wszyscy związani z Pyskowicami są zaproszeni do udziału

Jeżeli pamiętasz ciekawe opowieści dziadków o dawnych Pyskowicach, masz w albumie zdjęcia z tamtych czasów, jesteś historykiem – amatorem i na własną rękę odkrywasz przeszłość naszego miasta - nie musisz już tej wiedzy trzymać tylko dla siebie. Możesz podzielić się z nami rodzinnymi wspomnieniami lub innymi świadectwami dawnych dziejów Pyskowic. Zapraszamy do współpracy również osoby, które już nie są naszymi mieszkańcami, ale nadal czują się związane z Pyskowicami, wiedzą o nich dużo i chciałyby tę wiedzę przekazać innym.

W najbliższym czasie Urząd Miasta poinformuje Państwa o dacie spotkania informacyjnego dla wszystkich zainteresowanych napisaniem artykułu. Dodatkowych informacji udziela Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Pyskowicach, tel. 32 233 60 63 oraz 32 233 60 38.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również