Wiadomości z Pyskowic

Sprawdź czy zdasz testy sprawności fizycznej do Policji. Najbliższe spotkanie już dziś

  • Dodano: 2022-05-25 08:00, aktualizacja: 2022-05-25 08:10

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach organizuje otwarte zajęcia dla wszystkich osób zainteresowanych procesem rekrutacji do służby w Policji.

Testy sprawności fizycznej do Policji

Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami dla osób rozważających wstąpienie w policyjne szeregi, Wydział Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach kontynuuje cykl spotkań, podczas których uczestnicy mają okazję sprawdzić, jak wygląda test sprawności fizycznej będący jednym z etapów rekrutacji do służby.
Wczoraj w hali sportowej na terenie Oddziału Prewencji Policji w Katowicach przy ul. Koszarowej 17 odbyły się zajęcia, w których uczestnicy mieli możliwość praktycznego poznania sprawnościowego etapu postępowania kwalifikacyjnego.

Uczestnicy zobaczyli, jak wygląda tor przeszkód, który muszą pokonać kandydaci do służby w Policji. Podczas zajęć każdy może liczyć na wsparcie i profesjonalne rady ze strony policyjnych instruktorów. Spotkania umożliwiają również bezpośrednie zapoznanie się z procesem rekrutacji, a także na zweryfikowanie swoich umiejętności i kondycji fizycznej oraz zdiagnozowanie ewentualnych elementów wymagających poprawy. W związku z dużym zainteresowaniem planowane są kolejne odsłony projektu.

Osoby zainteresowane powinny zgłosić się drogą mailową na adres: bartlomiej.lasek@ka.policja.gov.pl. Szczegółowe informacje dotyczące udziału w zajęciach oraz godziny spotkań będą przekazywane indywidualnie w mailach zwrotnych. Najbliższe spotkanie, podczas którego będzie okazją do zweryfikowania swojej sprawności fizycznej, odbędzie się 25 maja br.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również