Wiadomości z Pyskowic

Śniadanie GZM rozpoczynające święto metropolii odbędzie się w Pyskowicach!

  • Dodano: 2024-06-20 06:45, aktualizacja: 2024-06-20 07:00

Śniadanie GZM, czyli wydarzenie, które rozpoczyna całe, dwudniowe święto metropolii Kierunek GZM w tym roku odbędzie się w Pyskowicach.

Kierunek GZM w Pyskowicach

Zanim mieszkańcy wyruszą na jedną z 178 mikrowypraw Urząd Miejski w Pyskowicach zaprasza na jajecznicę, poranny rozruch, festiwal ulicznych muzyków i wiele innych atrakcji do Parku Miejskiego.

29 czerwca w parku będzie można obcować z naturą, poznać pomniki przyrody, ale również przebyć muzyczną i kulinarną podróż. Zaczynamy już od 8:00 degustacją jajecznicy przygotowanej przez finalistę MasterChefa na gigantycznej patelni w sercu parku. Równocześnie rozpocznie się festiwal muzyki. W kilku miejscach parku zagrają różne zespoły muzyczne. Następnie, od 9:00 do 11:30 będzie czas na gimnastykę, jogę i krąg mocy. W tym samym czasie będzie można również wziąć udział w warsztatach robienia latawców i wianków, animacjach oraz przespacerować się do rzecznego młyna wodnego. Po 11:00 z kolei można będzie posłuchać o wyjątkowych drzewach w naszym parku w trakcie spaceru z dendrologiem. A później już w drogę na mikrowyprawę.

Zacznijmy weekend pełen wrażeń od śniadania w pyskowickim parku!

Śniadanie GZM rozpoczynające święto metropolii odbędzie się w Pyskowicach!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również