Wiadomości z Pyskowic

Ruszył plebiscyt "Śląska Lokacja Filmowa 2020"

  • Dodano: 2020-04-03 07:30, aktualizacja: 2020-03-31 09:18

Instytucja Filmowa Silesia Film oraz Silesia Film Commission pragną serdecznie zaprosić wszystkie miasta Górnego Śląska oraz wszystkie filmowo ciekawe miejsca i obiekty znajdujące się na terenie województwa śląskiego do udziału w plebiscycie „Śląska Lokacja Filmowa 2020”.

Do udziału w plebiscycie Właściciele, Zarządcy i Instytucje mogą zgłaszać obiekty i miejsca na terenie województwa śląskiego: zarówno te, które były lub są lokacją filmową, jak i te, które według zgłaszających mają potencjał, aby się nią stać. Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja Plebiscytu wybierze pięć lokacji, na które będzie można głosować w plebiscycie. Zwycięzca Plebiscytu otrzyma tytuł Śląskiej Lokacji Filmowej 2020, a przygotowany przez Silesia Film spot promujący zwycięski obiekt emitowany będzie w Kinie Kosmos w Katowicach przed seansami filmowymi.

Zapraszamy Właścicieli, Zarządców i Instytucje do zgłoszenia swoich kandydatów. Można to zrobić za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej oraz na stronie (TUTAJ). Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres sfc@silesiafilm.com oraz w.zak@silesiafilm.com .

Zgłoszenia można składać do dnia 3 kwietnia 2020 r.

  • Regulamin Plebiscytu Śląska Lokacja Filmowa 2020 - TUTAJ
  • Formularz zgłoszeniowy Plebiscytu Śląska Lokacja Filmowa 2020 - TUTAJ

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również