Wiadomości z Pyskowic

Reagujmy na akty waldalizmu

  • Dodano: 2018-11-19 13:30

W ostatnim czasie dostajemy coraz częstsze sygnały o aktach wandalizmu jakie mają miejsce w naszym mieście. Na przestrzeni ostatniego miesiąca aktami wandalizmu zostały dotknięte... dzieci.

Niestety tylko niespełna 4 miesiące dzieci mogły cieszyć się huśtawką, która była zamontowana w nowo otwartym dla nich placu zabaw na terenie Starego Parku. Zniszczeniu uległ również „statek" ze zjeżdżalniami w Parku Jordanowskim a także ławeczki w różnych częściach naszego miasta.

Plany związane z zamontowaniem monitoringu w Starym Parku zostały ujęte w II etapie realizacji dofinansowanego projektu związanego z rewitalizacją tego miejsca, natomiast w najbliższym czasie zostaną zamontowane w kilku newralgicznych miejscach Pyskowic, fotopułapki mające za zadanie wyłapać chuligańskie zachowania.

Apelujemy do wszystkich mieszkańców o dbanie o nasze wspólne miejsca do rekreacji oraz o zgłaszanie Straży Miejskiej (tel. 986, (32) 332-60-06) wszelkich aktów wandalizmu czy nieprawidłowego użytkowania urządzeń służących do aktywnego wypoczynku dla dzieci i osób starszych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również