Pyskowice - portal miejski Pyskowice.com.pl

Wiadomości z Pyskowic

Pyskowicki System Ostrzegania

  • Dodano: 2018-02-15 12:15

Pyskowicki System Ostrzegania skierowany jest do wszystkich mieszkańców miasta Pyskowice, którzy chcą otrzymywać ostrzeżenia m.in. o anomaliach pogodowych, komunikaty meteorologiczne, informacje o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu alarmowego, dopuszczalnego lub docelowego substancji w powietrzu lub inne informacje mające wpływ na szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Do rejestracji w systemie niezbędny jest tylko adres e-mail, nie trzeba podawać innych danych osobowych. Po rejestracji (system aktualizowany jest co 24h, maksymalny czas wprowadzenia nowego adresu to 72h) każdy uczestnik będzie otrzymywał na podany adres e-mail wpływające do Urzędu Miejskiego w Pyskowicach ostrzeżenia i komunikaty meteorologiczne m.in. o silnym wietrze, burzach, opadach deszczu czy śniegu, itp. Przesyłane wiadomości mogą zawierać załączniki w formie PDF.

W przyszłości dzięki uczestnictwu w Systemie każda zarejestrowana osoba będzie mogła otrzymywać informacje związane np. z planowanymi przerwami w dostawach wody, prądu (jeśli do Urzędu wpłyną tego typu informacje od dostawców tych mediów) oraz poradniki jak należy się zachować w sytuacji zagrożenia (np. pożar budynku) lub przy anomaliach pogodowych (np. upał).

Zarejestrować się można na STRONIE.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.