Pyskowice - portal miejski Pyskowice.com.pl

Wiadomości z Pyskowic

Program profilaktyczny "Stok nie jest dla bałwanów"

  • Dodano: 2018-02-20 11:45

Dzielnicowi z III komisariatu, oprócz swej codziennej, typowej służby policyjnej, realizują programy profilaktyczne. Podczas ferii przeprowadzili m.in. konkurs plastyczny, organizowany przez Biuro Prewencji KGP „Stok nie jest dla bałwanów".

Poniżej wspomnienie obozu narciarsko-snowboardowego w miejscowości Kominki, w którym brały udział dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 16 i Przedszkola nr 6 w Gliwicach. Prezentujemy także wyróżnione prace.

W Gliwicach (w rejonie III KP) konkurs komendy głównej promowali trzej dzielnicowi – sierż. szt. Ariel Grodoń, asp. sztab. Mirosław Trojanowski i st. sierż. Mateusz Piórkowski, podczas spotkań z dziećmi uczęszczającymi na zajęcia, w trakcie „zielonych ferii” w szkole i przedszkolu. Sierżant Grodoń, wykorzystując swój czas wolny, odwiedził nawet dzieci na zimowisku w górach, gdzie przeprowadził konkurs plastyczny.

Efektem wspólnej pracy nauczycieli, policjantów i samych uczestników projektu było ponad 30 prac plastycznych. „Dzieła” uczniów wysłano do Biura Prewencji KGP w Warszawie.

Poniżej prace plastyczne oraz kilka zdjęć ze spotkania z policjantem jeszcze w autobusie, przed wyjazdem na obóz – mundurowy omówił wtedy dekalog narciarza.

Galeria dostępna TUTAJ

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.