Wiadomości z Pyskowic

Porozmawiajmy o inwestycjach drogowych - spotkanie online z burmistrzem

  • Dodano: 2021-05-10 07:15, aktualizacja: 2021-05-06 09:48

Zapraszamy na kolejne spotkanie online z burmistrzem Adamem Wójcikiem. 13 maja będzie okazja, żeby zapytać i porozmawiać o inwestycjach drogowych. Początek spotkania przez aplikację Teams o godz. 17.30.

– Spraw, o których warto rozmawiać, w naszym mieście nie brakuje. Również mieszkańców, którzy chcieliby zabrać głos. Ze zrozumiałych względów ilość osób mogących brać udział jednocześnie w spotkaniu online jest jednak ograniczona. Zaproszenia z linkiem otrzyma pierwszych 20 osób, które zgłoszą swój udział. Prosimy też o przesyłanie pytań na adres pytania@pyskowice.pl, co najmniej na dwa dni przed terminem – informują na stronie internetowej Urzędu Miasta w Pyskowicach.

Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu, powinny wysłać maila na adres pytania@pyskowice.pl, w tytule wpisując "Zgłoszenie na spotkanie w dniu 13.05.2021 r.", a w treści podając swoje imię.

Aby dołączyć do spotkania, należy zapoznać się klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych załączoną w linku - klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Porozmawiajmy o inwestycjach drogowych - spotkanie online z burmistrzem

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również