Wiadomości z Pyskowic

Od 28 kwietnia będą utrudnienia drogowe w związku z pracami przy ul. Powstańców Śląskich

  • Dodano: 2021-04-26 08:30, aktualizacja: 2021-04-26 08:43

Zakład Instalacji Budowlanych Sp. z o.o. Sp. K. z Gliwic informuje, że w związku z trwającą przebudową drogi powiatowej nr 2985S ul. Powstańców Śląskich w Pyskowicach w środę 28 kwietnia br. o godz. 8.00 wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

Utrudnienia drogowe

  • 28 kwietnia nastąpi całkowite zamknięcie jezdni ul. Powstańców Śląskich na odcinku od DK94 do skrzyżowania z ul. gen. Sikorskiego,
  • 29 kwietnia zamknięta zostanie całkowicie jezdnia ul. Powstańców Śląskich na odcinku od skrzyżowania z ul. gen. Sikorskiego do wylotu w DW901.

Powyższe zmiany obowiązywać będą do piątku 30 kwietnia br. W ww. dniach zostaną wprowadzone objazdy ulicami: Gliwicką i Zaolszany. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do tymczasowego oznakowania.
 
Zakład Instalacji Budowlanych Sp. z o.o. Sp. K. informuje jednocześnie, że w przypadku wystąpienia warunków uniemożliwiających prawidłowe technologicznie wykonanie planowanych robót bądź stwarzających zbyt wielkie zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego, istnieje możliwość przesunięcia terminu wprowadzenia ww. zmian. O ewentualnym nowym terminie zmian informować będziemy niezwłocznie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również