Wiadomości z Pyskowic

Od 28 kwietnia będą utrudnienia drogowe w związku z pracami przy ul. Powstańców Śląskich

  • Dodano: 2021-04-26 08:30, aktualizacja: 2021-04-26 08:43

Zakład Instalacji Budowlanych Sp. z o.o. Sp. K. z Gliwic informuje, że w związku z trwającą przebudową drogi powiatowej nr 2985S ul. Powstańców Śląskich w Pyskowicach w środę 28 kwietnia br. o godz. 8.00 wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

Utrudnienia drogowe

  • 28 kwietnia nastąpi całkowite zamknięcie jezdni ul. Powstańców Śląskich na odcinku od DK94 do skrzyżowania z ul. gen. Sikorskiego,
  • 29 kwietnia zamknięta zostanie całkowicie jezdnia ul. Powstańców Śląskich na odcinku od skrzyżowania z ul. gen. Sikorskiego do wylotu w DW901.

Powyższe zmiany obowiązywać będą do piątku 30 kwietnia br. W ww. dniach zostaną wprowadzone objazdy ulicami: Gliwicką i Zaolszany. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do tymczasowego oznakowania.
 
Zakład Instalacji Budowlanych Sp. z o.o. Sp. K. informuje jednocześnie, że w przypadku wystąpienia warunków uniemożliwiających prawidłowe technologicznie wykonanie planowanych robót bądź stwarzających zbyt wielkie zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego, istnieje możliwość przesunięcia terminu wprowadzenia ww. zmian. O ewentualnym nowym terminie zmian informować będziemy niezwłocznie.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.