Wiadomości z Pyskowic

Konkurs "Let the Stars Shine"

  • Dodano: 2018-05-25 12:15, aktualizacja: 2018-05-25 14:03

Jan Olbrycht - Poseł do Parlamentu Europejskiego, Wojciech Saługa - Marszałek Województwa Śląskiego, Kazimierz Karolczak - Przewodniczący Zarządu GZM zapraszają mieszkańców gmin z terenu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii do udziału w etapie regionalnym europejskiego konkursu „Let the Stars Shine”zainicjowanego przez posła do Parlamentu Europejskiego Lamberta van Nistelrooija na najlepsze projekty realizowane w miastach z wykorzystaniem środków z Unii Europejskiej.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych projektów realizowanych w miastach z wykorzystaniem środków z Unii Europejskiej oraz pokazanie dobrych praktyk w tym zakresie. Jak mówią sami organizatorzy, ideą konkursu jest odkrycie i pokazanie prawdziwych gwiazd – projektów, które są w najlepszy sposób wykorzystały fundusze europejskie.

W tym roku zdecydowano się na formułę, w której to mieszkańcy wskazują projekty – „gwiazdy”. Organizatorzy chcą sprawdzić czy inwestycje przy wsparciu funduszy europejskich są dostrzegane i prawidłowo identyfikowane przez ludzi w otoczeniu. W drugim etapie, spośród nadesłanych zgłoszeń, wyboru gwiazd dokona kapituła.

Szczegóły na temat ww. konkursu dostępne są na stronie internetowej: www.slaskie.pl/content/let-the-stars-shine

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.