Wiadomości z Pyskowic

Już w najbliższą niedzielę finał 32. WOŚP. Zagrajmy wszyscy!

  • Dodano: 2024-01-22 13:15

Sztab Pyskowice zaprasza na 32. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie sportowo, kulturalnie, tanecznie, widowiskowo – jednym słowem będzie się działo! Największe atrakcje przygotowano na niedzielny finał, ale Orkiestra zacznie już grać od czwartku.

WOŚP w Pyskowicach

Szczegółowy program na wszystkie dni prezentujemy poniżej, a bliżej przyjrzyjmy się niedzieli. W tym dniu odbędą się już o 11.30 Serca dla WOŚP, czyli balonowe pozdrowienia z pl. Józefa Piłsudskiego dla Sztabu Głównego. Pół godziny później na Stadionie Sportowym rozpocznie się 2. Pyskowicki Bieg „Policz się z cukrzycą”, o 14.00 na targowisku miejskim odbędzie się pokaz Straży Pożarnej, potem przyjdzie czas na licytacje.

Od godz.16.00 kolejną sceną finału będzie Miejski Ośrodek Kultury i Sportu. Wystąpią Teatrzyk PIK POK w spektaklu dla babć i dziadków, Chór Veni Cantare z Wielowsi, Małe TimbRe oraz LALALA grupa Młodsza, Krzysiek Bączkowski.

Na wielki finał Orkiestra przeniesie się znów na pl. Józefa Piłsudskiego, gdzie o 19.30 odbędzie się próba bicia rekordu w tańcu poloneza, a o 20.00 w z Pyskowic poleci światełko do nieba.

Już w najbliższą niedzielę finał 32. WOŚP. Zagrajmy wszyscy! / fot. UM Pyskowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również