Wiadomości z Pyskowic

Jak się żyje w Pyskowicach? Ankieta dotycząca aspektów życia codziennego

  • Dodano: 2021-01-14 11:00

Stowarzyszenie LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” rozpoczyna prace nad przygotowaniem dokumentów pozwalających na wykorzystanie środków z nowych funduszy. Trwają rozmowy nad wprowadzeniem wielofunduszowości dla LGD w okresie programowania na lata 2021–2027. Formuła ta pozwoliłaby na realizowanie projektów za pośrednictwem LGD nie tylko ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) jak dotychczas, ale również z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) i Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS).

W związku z powyższym zachęcamy mieszkańców Pyskowic do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie dotyczącej oceny różnych aspektów naszego codziennego życia, która aktywna będzie do 20 stycznia 2021 r. pod adresem: https://omikronbadania.pl/questo/b.php.

Badanie to będzie podstawą do sformułowania informacji dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego dotyczących typów działań, które chcielibyśmy realizować z Regionalnego Programu Operacyjnego w przyszłej perspektywie finansowej.

Jak się żyje w Pyskowicach? Ankieta dotycząca aspektów życia codziennego

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również