Wiadomości z Pyskowic

Jak się żyje w Pyskowicach? Ankieta dotycząca aspektów życia codziennego

  • Dodano: 2021-01-14 11:00

Stowarzyszenie LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” rozpoczyna prace nad przygotowaniem dokumentów pozwalających na wykorzystanie środków z nowych funduszy. Trwają rozmowy nad wprowadzeniem wielofunduszowości dla LGD w okresie programowania na lata 2021–2027. Formuła ta pozwoliłaby na realizowanie projektów za pośrednictwem LGD nie tylko ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) jak dotychczas, ale również z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) i Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS).

W związku z powyższym zachęcamy mieszkańców Pyskowic do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie dotyczącej oceny różnych aspektów naszego codziennego życia, która aktywna będzie do 20 stycznia 2021 r. pod adresem: https://omikronbadania.pl/questo/b.php.

Badanie to będzie podstawą do sformułowania informacji dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego dotyczących typów działań, które chcielibyśmy realizować z Regionalnego Programu Operacyjnego w przyszłej perspektywie finansowej.

Jak się żyje w Pyskowicach? Ankieta dotycząca aspektów życia codziennego

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.