Wiadomości z Pyskowic

Czyste powietrze - czysty zysk. Spotkanie w sprawie dotacji do wymiany pieca

  • Dodano: 2022-05-27 08:00, aktualizacja: 2022-05-27 08:03

Gmina Pyskowice zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne w sprawie dofinansowania wymiany źródeł ogrzewania.

Program "Czyste Powietrze"

2 czerwca, w czwartek, w ratuszu będzie się można dowiedzieć m.in. jak uzyskać dopłatę do nowoczesnego systemu grzewczego, co nowego w programie "Czyste Powietrze”, co to CEEB i czemu jest on tak ważny oraz czym tanio i ekologicznie grzać. Początek spotkania o godz.18.00.

Na spotkaniu pojawią się również informacje dotyczące łączenia dotacji "grzewczej” z maksymalnym dofinansowaniem w programie „Czyste Powietrze”, będzie mowa o konsekwencjach uchwały antysmogowej dla Śląska, czyli do kiedy należy wymienić stary piec. Dużą część zajmie omówienie korzyści ze stosowania nowoczesnych rozwiązać grzewczych jak kotły na węgiel, gaz, pellet, pompy ciepła, systemy akumulacyjne. Będzie również okazja zobaczyć na żywo najnowocześniejszy na świecie panel fotowoltaiczny.

Spotkanie zostanie poprowadzone przez prywatną firmę "Krajowe Centrum Doradztwa Energetycznego", która nieodpłatnie udzieli konsultacji na temat programu "Czyste Powietrze" w zamian za możliwość przedstawienia swojej oferty.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Zenek512

    Potwierdzam zysk ! Od kiedy mam kocioł mini Matic od Kostrzewy dopiero to widzę . Wygoda zdecydowanie . Obsługa jest prosta nawet moja babcia umie włączyć kocioł i wydajność !

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również