Wiadomości z Pyskowic

Zajęcia piłkarskie dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami!

  • Dodano: 2024-02-21 13:30

Miasto Pyskowice finansuje niezwykły projekt. Wraz z Akademią Piłkarską Futbolandia Urząd Miasta zaprasza na zajęcia piłkarskie dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami. Trenować będą pod okiem doświadczonych specjalistów, a zajęcia będą dla nich bezpłatne.

Pełnosprawni na boisku

Projekt "FUTBOL PLUS" zakłada prowadzenie zajęć dla młodych osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Poprowadzą je licencjonowani trenerzy i terapeuci. To szansa dla uczestników o specjalnych potrzebach, by kształtować swoje umiejętności sportowe, zdolności koordynacyjne, jak również rozwój społeczny i emocjonalny.

Treningi

Akademia Piłkarska Futbolandia czeka na zawodników w wieku 7-18 lat Treningi będą się odbywać raz na dwa tygodnie, w soboty o godz. 10.00 i trwać 1h 15 min. Miejscem na razie będzie hala sportowa przy ul. Strzelców Bytomskich, a gdy tylko pozwoli na to pogoda – na boisku otwartym. Najbliższe zajęcia już 9 marca.

Jak się zapisać?

Zapisy przyjmuje trenerka Wiktoria pod numerem 605 972 020. Treningi dla uczestników są bezpłatne. Odbywać się będą w ramach realizacji zadania publicznego, na które Fundacja SPORT-TRAVEL otrzymała dofinansowanie z budżetu miasta Pyskowice.

Zajęcia piłkarskie dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również