Wiadomości z Pyskowic

Strefa zdrowia, kultury i wiele innych atrakcji. Ruszają Targi Seniora

  • Dodano: 2022-06-09 07:00, aktualizacja: 2022-06-08 22:08

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Ludzie Miasta oraz Miejską Biblioteką Publiczną (MBP) zaprasza się seniorów do Bielska – Białej na poświęcone im targi ofert.

Wyjazd 15 czerwca i udział w wydarzeniu są całkowicie bezpłatne. Zadanie posiada bowiem współfinansowanie ze środków województwa śląskiego w ramach tzw. małych grantów.

3. już Targi Seniorów Silver Silesia są okazją do zapoznania się z usługami i produktami przeznaczonymi specjalnie dla tej grupy wiekowej. Na miejscu będzie można spróbować produktów i porozmawiać o nich z przedstawicielami firm.

Oprócz wystawców czekać będzie szereg innych atrakcji. Organizatorzy zaplanowali warsztaty, porady i zabiegi kosmetyczne oraz fizjoterapeutyczne, występy zespołów. Działać będzie Miasteczko Zdrowia seniora, Strefa Kulturalna i strefa gastronomiczna, z – odpłatnymi już - posiłkami, napojami i przekąskami.

Jak się zapisać?

Zapisy prowadzi Miejska Biblioteka Publiczna, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Wyjazd odbędzie się 15 czerwca z pl. Kopernika, zbiórka o godz.8.30.

Wycieczka zrealizowana zostanie w ramach projektu "Kultura dostępna na każdy wiek”, który posiada dofinansowanie z województwa śląskiego.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.