Wiadomości z Pyskowic

Zapraszamy przedsiębiorców na XIII edycję konkursu Innowator Śląska

  • Dodano: 2021-04-30 08:30, aktualizacja: 2021-04-29 09:19

Myślisz i działasz niestandardowo? Zgłoś swoje innowacyjne rozwiązanie do konkursu i zostań Innowatorem Śląska 2021. Zapraszamy do udziału w imieniu Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju w Gliwicach.

Ideą konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej innowacyjnych podmiotów z województwa śląskiego. Mogą w nim uczestniczyć przedsiębiorcy i instytucje oferujący innowacyjne produkty, usługi czy nowoczesne rozwiązania technologiczne, jak też wykazujący się rozwiązaniem z udokumentowanym wprowadzeniem na rynek bądź gotowym  do demonstracji (instytucje sektora badawczo-rozwojowego).

O tytuł Innowatora Śląska można ubiegać się w czterech kategoriach: mikro, mały i średni przedsiębiorca oraz instytucja sektora badawczo-rozwojowego.

Organizator przygotował atrakcyjne nagrody

16 000 zł przekazał na ten cel prezes zarządu GAPR Sp. z o.o. Nagrodę w kwocie 15 000 zł ufundował prezes Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., a 10 000 zł - przewodniczący Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Przygotowano również pakiety nagród rzeczowych oraz bonus promocyjny o zasięgu regionalnym, ogólnokrajowym oraz międzynarodowym.

Udział w konkursie jest bezpłatny – inicjatywa realizowana jest w ramach projektu Enterprise Europe Network finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw i MŚP (COSME), budżetu państwa oraz środków własnych GAPR i partnerów.

Termin składania wniosków upływa 31 maja 2021 r.

Szczegółowe informacje na temat zasad konkursu są na stronie: http://innowatorslaska.pl/

Pytania można kierować na adres: konkurs@gapr.pl.

Zapraszamy przedsiębiorców na XIII edycję konkursu Innowator Śląska

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.