Wiadomości z Pyskowic

Poznaj "Leśną Krainę Górnego Śląska" i weź udział w konkursie. Aż 300 zł nagrody!

  • Dodano: 2021-04-12 09:45

Zabytki to nie tylko pomniki. Ruszyła aplikacja mobilna Ekomuzea przygotowana przez Stowarzyszenie LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska", do którego należą również Pyskowice. Znajdziemy w niej zamki i pałace, ale też i „zielone” atrakcje naszego regionu. Aplikacja można pobrać ze sklepów Google Play oraz App Store. Z okazji premiery czeka też 300 zł do wygrania!

Najpierw o samym udogodnieniu. Dzięki nim w prosty i wygodny sposób można łatwo sprawdzić, co warto zobaczyć w okolicy. Oferuje też szybki dostęp do wybranych atrakcji turystycznych. Ułatwia podróżowanie, zachęca do poznawania historii i kultury naszego regionu.

Każdy może znaleźć coś dla siebie: zamki, pałace, obiekty sakralne, zabytki, miejsca o walorach przyrodniczych, a także obiekty sportowe i rekreacyjne. Tysiące barwnych zdjęć, interesujących opisów, kilometrów tras zebranych w jednym miejscu. To właśnie aplikacja Ekomuzea, dostępna pod tym linkiem.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich mieszkańców z obszaru LGD do udziału w konkursie na temat miejsc wartych odwiedzenia w "Leśnej Krainie Górnego Śląska". Jego celem jest poszerzenie listy dostępnej na stronie www.ekomuzea.pl.

Z całą pewnością znają Państwo miejsca, których jeszcze nie ujmuje baza. Ciekawa trasa rowerowa? Mało uczęszczany park? Zachwycający kościół? A może niezwykły punkt z rzemiosłem regionalnym? Można pochwalić się, co lubimy w naszej okolicy!

Co należy zrobić?

  • Wejść na stronę: www.ekomuzea.pl i upewnić się, że wybranego przez nas miejsca, nie ma jeszczse w zasobie.
  • Opisać i zrobić zdjęcie miejsca (opis na około 500 znaków).
  • Pobrać i wypełnić kartę zgłoszeniową do konkursu ze strony: www.lesnakrainalgd.pl i wraz z załącznikami wysłać na adres biuro@lesnakrainalgd.pl lub m.morcinek@lesnakrainalgd.pl.
  • Prace konkursowe należy przesłać elektronicznie do 16.04.2021 r. (decyduje data wpływu).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 23.04.2021r. Wyniki zostaną podane na stronie internetowej Stowarzyszenia LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska".

Na laureatów czeka bon o wartości 300 zł do sklepu z akcesoriami turystycznymi i sportowymi MARTES SPORT.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawiera regulamin wraz z załącznikami dostępny na stronie www.lesnakrainalgd.pl.

Poznaj "Leśną Krainę Górnego Śląska" i weź udział w konkursie. Aż 300 zł nagrody!

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również