Wiadomości z Pyskowic

"Jesienny Piknik Rodzinny" w Pyskowicach. Sprawdź program!

  • Dodano: 2023-09-27 11:30

W najbliższy piątek, 29 września Plac Dożynkowy w Pyskowicach zamieni się w centrum rozrywki podczas „Jesiennego Pikniku Rodzinnego”.

Program "Jesiennego Pikniku Rodzinnego"

Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do późnych godzin wieczornych.* Organizatorzy Pikniku przygotowali bogaty program, który przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dla uczestników przygotowano szereg atrakcji a gwiazdą wieczoru będzie C-BooL.

Jesienny Piknik Rodzinny będzie okazją dla najmłodszych do wejścia w fascynujący świat wirtualnej rzeczywistości. Dzięki specjalnie przygotowanym stanowiskom mali odkrywcy będą mogli przenieść się w świat gier i animacji, co zapewni im niezapomniane wrażenia. Lecz to nie wszystko. Poza strefą VR animatorzy będą zabawiać najmłodszych uczestników różnymi zabawami i konkursami, zapewniając im godziny uśmiechu i rozrywki. Na Pikniku nie zabraknie kolorowych dmuchawców, które zawsze cieszą się olbrzymią popularnością wśród najmłodszych.

Piknik to nie tylko rozrywka, na uczestników będą czekać Food Trucki, które przywiozą swoje kulinarne specjały, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek kulinarnych! Piknikową uczty dopełni wyjątkowa inicjatywa - Organizatorzy przygotują darmową grochówkę dla mieszkańców, która rozdawana będzie na początku Pikniku. Dlatego warto być tam od początku, czyli od godziny 16.

Poza dobrym jedzeniem będzie można wygrać cenne nagrody. Każdy, kto pojawi się na Pikniku, będzie miał szansę wziąć udział w konkursie. Zwycięzca zostanie wyłoniony podczas Pikniku i odbierze nagrodę z rąk przedstawiciela Partnera Wydarzenia, którym jest Spółka WĘGLOKOKS.

"Jesienny Piknik Rodzinny" to szereg atrakcji nie tylko dla najmłodszych. Podczas wydarzenia, zagości muzyka klubowa, a główną gwiazdą wieczoru będzie ceniony nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie DJ C-BooL. Jego energetyczne występy z pewnością wprowadzą wszystkich uczestników w taneczny nastrój. Na scenie zagrają także Adam de Great i Budno Clinic.

Na Piknik zaprasza Partner Wydarzenia, WĘGLOKOKS S.A. z Katowic. To silna marka stojąca na czele prężnie działającej Grupy Kapitałowej skupiającej podmioty gospodarcze silnie związane z narodową gospodarką, której wyroby trafiły do 62 krajów na całym świecie. Firma intensywnie rozwija działalność na rynkach hutniczym, energetycznym oraz w logistyce i handlu. Wśród polskich i zagranicznych kontrahentów marka WĘGLOKOKS od 70 lat jest synonimem rzetelności i najwyższej jakości.

Artyści występujący na "Jesiennym Pikniku Rodzinnym"

C-BooL

Urodzony w Pyskowicach DJ, producent muzyczny oraz właściciel C-Wave Records. 

Z muzyką klubową związany jest od namłodszych lat. Na początku lat 2000 jego utwory wyznaczyły trend w muzyce tanecznej, który przez długi czas królował na parkietach w Polsce i kilku krajach Europy Zachodniej. Od 2006 styl produkcji C-BooLa zaczął ewoluować w kierunku muzyki house. Cztery lata później artysta powrócił w odmienionym stylu z utworem „Body & Soul”, nagranym z wokalistką Isabelle. Singiel podbił telewizyjne i radiowe playlisty. 

W 2016 C-BooL wydał singiel „Never Go Away”, o spokojniejszym, lecz nadal klubowym charakterze. Numer odniósł wielki sukces i był jednym z największych hitów wakacji tego roku. W Polsce trafił na pierwsze miejsca radiowych i telewizyjnych list przebojów, a także był najczęściej granym utworem w polskich stacjach radiowych i TV. „Never Go Away” otrzymał statuetkę Eska Music Awards 2016 w kategorii Najlepszy hit oraz nominację do Przeboju Lata RMF FM i TV Polsat. Osiągnął również wielki sukces radiowy w Rosji - dotarł na 4. miejsce listy Airplay w tym kraju, był również drugim najczęściej granym utworem w stacjach radiowych w Moskwie. Piosenka gości również w regularnych playlistach w takich krajach, jak Austria, Czechy, Słowacja, Ukraina, Kazachstan, Litwa, Estonia i wielu innych.

Jesienią 2016 C-BooL wydał singiel, „Magic Symphony”, nagrany z pochodzącą z Wietnamu wokalistką Giang Pham. Także ten utwór osiągnął szczyt listy Airplay w Polsce i status Platynowej Płyty, a także przyniósł artyście nagrodę Eska Music Awards 2017 w kategorii Najlepszy hit.

W roku 2019 popularność w stacjach radiowych zyskał singiel stworzony we współpracy ze Skytechem, zatytułowany „La La Love”. W tym samym czasie singiel „Catch You” podbijał stacje radiowe Europy Wschodniej i Azji (Rosja, Ukraina, Białoruś, Kazachstan). To tylko część z ogromu sukcesów muzycznych odniesionych przez C-BooLa. O jego wielkiej popularności świadczy ilość odtworzeni - wszystkie teledyski C-BooLa w serwisie YouTube łącznie wyświetlono prawie 325 milionów razy. 

BUENO CLINIC

to jeden z czołowych artystów w branży klubowej w Polsce. Znany ze swoich zakręconych, energetycznych setów i znakomitego kontaktu z publiką. Nieprzerwanie od 2004 roku bardzo mocno związany z muzyką. Przełom nastąpił z wydaniem singla „Sex apeal”, który zdobył szczyty list wszystkich radiowych i telewizyjnych stacji w Azji. Wielokrotne sukcesy muzyczne oraz (jako jedyny Polak) występy w Korei Południowej na największych festiwalach muzycznych jak World Electronica Carnival u boku takich gwiazd jak Benny Benassi, Armand van Helden, Far East Movement, Yolanda Be Cool, Cazzette oraz Electrodash Festival jako headliner imprezy w sercu Seulu otworzyły pasmo nieprzerwanych sukcesów i pozwoliły dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. W 2015 roku singlem “I love sex with my ex” przy współpracy z duetem DNF & VNALOGIC zdobył najwyższe miejsce podium w notowaniu GORĄCA 20 w ESKA TV. Gra nieprzerwanie dla publiczności m.in. w Polsce, Słowacji, Czechach, UK, Holandii czy Korei Południowej. Podczas jego występu klubowicze będą tętnić niesamowitą energią.

Adam de Great

Polski DJ i Producent występujący na klubowej i festiwalowej scenie nieprzerwanie od 1997 roku. W 2022 zagrał na MAIN STAGE - ULTRA Europe, dzieląc konsoletę DJ’ską z:  MARTIN GARRIX, TIËSTO, HARDWELL, ABOVE & BEYOND, STEVE AOKI oraz ACRAZE!    

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i stale rozwijających się artystów. Jako jedyny Polak ma na swoim koncie kilkukrotne oficjalne występy na największych światowych festiwalach, takich jak TOMORROWLAND, ULTRA Europe, STREET PARADE WORLD CLUB DOME, SENSATION i na wszystkich najważniejszych eventach w kraju (scena główna) m.in. Sunrise Festival, Mayday, Electrocity, Soundtropolis, Audiolake, Wonderland, Made in Poland festival, Beach Party Only i wielu innych.

"Jesienny Piknik Rodzinny" w Pyskowicach. Sprawdź program! / fot. mat. zew.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również