Groźby karalne w Pyskowicach. Policja publikuje wizerunek podejrzewanego mężczyzny

Czas czytania: 2 min.

Policjanci z Komisariatu Policji w Pyskowicach prowadzą postępowanie przygotowawcze RSD 417/25 w sprawie gróźb karalnych, do których doszło 7 sierpnia 2025 roku około godziny 14:45 w Pyskowicach przy ul. Rynek. Nieznany mężczyzna kierował wobec pokrzywdzonej groźby pozbawienia życia,które wzbudziły w niej uzasadnioną obawę, że zostaną spełnione.

Policja opublikowała wizerunek

W toku prowadzonych czynności zabezpieczono zapis z kamer monitoringu autobusu linii M105, którym poruszał się sprawca. Mężczyzna wsiadł do pojazdu w Pyskowicach, a następnie wysiadł w granicach miasta Gliwice i oddalił się w nieznanym kierunku.

Rysopis: wiek około 35–45 lat, ubrany w długie spodnie koloru granatowego, jasny (szary) t-shirt, czarne buty. Głowa wygolona, na lewym przedramieniu widoczny duży tatuaż. Przez ramię przewieszona czarna torebka (saszetka).

– Publikujemy uzyskany wizerunek osoby podejrzewanej o popełnienie przestępstwa i apelujemy do osób, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości bądź miejsca pobytu – przekazują mundurowi.

Apel o pomoc

Każdy, kto ma informacje, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Pyskowicach, ul. Wyszyńskiego 24, tel. 47 8590 550 lub z referentem sprawy – sierż. szt. Michałem Tatarą: tel. 47 8590 580, e-mail: [email protected].

Wskazówki można przekazywać także anonimowo za pomocą formularza „Powiadom nas”. Każda informacja zostanie dokładnie sprawdzona.

Sara Synowiec
Źródło: KMP Gliwice

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe