Wiadomości z Pyskowic

"Akwarela. To lubię" - wystawa malarstwa Anny Przybylskiej

  • Dodano: 2022-05-18 07:00, aktualizacja: 2022-05-17 20:52

Najnowszą propozycją galerii PodCień jest wystawa malarstwa Anny Przybylskiej zatytułowana "Akwarela. To lubię".

Wystawa malarstwa Anny Przybylskiej

Anna Przybylska jest filologiem i mieszkanką Gliwic. Sztuka towarzyszy jej od zawsze. Bliskie są jej muzyka, literatura i teatr ale środkiem wyrazu artystycznego stało się malarstwo. Od wielu lat kontynuuje swą przygodę z farbami.

Początkowo, pod opieką gliwickiej malarki Haliny Matłosz a obecnie sama rozwija swoje doświadczenia w tej dziedzinie biorąc czynny udział w życiu gliwickiego Stowarzyszenia Artystycznego "FAUN-ART". Próbując różnych technik malarskich, pozostała wierna farbom olejnym i akwareli. Nieustannie doskonali swój talent. Bierze udział w wielu warsztatach i plenerach malarskich. Inspiracją jej twórczości są pejzaże, kwiaty i martwa natura. Wiele z obrazów pani Anny znalazło swoje miejsce w domach  jej przyjaciół w kraju i za granicą. W życiu towarzyszy jej motto Paula Coelho: "To możliwość spełniania własnych marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące".

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również