Wiadomości z Pyskowic

Złote, diamentowe i żelazne. Małżeńskie pary świętują jubileusze

  • Dodano: 2021-06-10 12:15

Wczoraj, 8 czerwca, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sporu odbyła się wyjątkowa uroczystość. Przedstawiciele samorządu, przewodnicząca rady miejskiej Jolanta Drozd, burmistrz Pyskowic Adam Wójcik i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Zieleńska, gościli pary małżeńskie obchodzące złote (50. rocznica zawarcia ślubu), diamentowe (60.) i żelazne (65.) gody.

Jubilaci otrzymali pamiątkowe listy gratulacyjne, bukiety kwiatów, upominki, pyskowickie materiały promocyjne i słodkości. „Złote” pary (i dwie „diamentowe”) otrzymały „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie" od Prezydenta RP. Nie zabrakło życzeń, wzruszających wspomnień, opowieści rodzinnych, a także pamiątkowych zdjęć.

My również dołączamy się do gratulacji i słów uznania. Wszystkim Jubilatom życzymy wielu wspaniałych chwil razem, zdrowia, miłości oraz radości każdego dnia, a także kolejnych wspólnych rocznic.

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymali: Ludomira i Antoni Bytnar (mąż zmarł), Halina i Józef Dudek, Zofia i Jan Fedak, Halina i Jan Gęgotek, Lilli i Jerzy Kogut (60 lat po ślubie), Karol i Barbara Koziołek, Alicja i Zbigniew Kulpa, Anna i Józef Kycia ( 60 lat po ślubie), Maria i Józef Manderela, Teresa i Hubert Mehlich, Alina i Krystian Oleszko, Joanna i Franciszek Pach, Marianna i Władysław Pawłowski, Janina i Adam Popowczak, Ewa i Lech Przybylscy, Krystyna i Jan Sadkowscy, Krystyna i Werner Sasinek, Regina i Jan Sopel, Maria i Stanisław Szandurscy, Stanisława i Fryderyk Uroda, Zofia i Bolesław Wróbel (mąż zmarł).

Dyplomy z okazji diamentowych godów otrzymali: Irena i Mieczysław Bilińscy, Maria i Paweł Michen, Helena i Henryk Mularczyk, Małgorzata i Henryk Siuta, Krystyna i Jerzy Szendzielorz, Róża i Stanisław Wieczorek.
Pani Waleria Magdziarz otrzymała dyplom z okazji 65 rocznicy małżeństwa. Niestety, nie zdążył się już nim ucieszyć jej mąż Ludwik, który niedawno zmarł.

Następna informacja

Komentarze (1)    dodaj »

  • Marysia

    Serdeczne gratulacje! Moim rodzicom miałam zorganizować imprezę niespodziankę, ale zamiast niej dostaną iRobota. To im się teraz bardziej przyda a przyjęcie kiedyś jeszcze się ogarnie :D

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również