Wiadomości z Pyskowic

Ruszyło głosowanie PBO. Już dziś wybierz swoje zadanie!

  • Dodano: 2022-08-23 07:15, aktualizacja: 2022-08-23 07:29

22 sierpnia rozpoczęło się głosowanie na zadania w VI edycji Pyskowickiego Budżetu Obywatelskiego. Na wyrażenie swojego zdania mieszkańcy będą mieć czas 2 września.

Tegoroczna wartość PBO to aż 200 000 zł.

Zagłosować będzie mógł każdy pyskowiczanin, który ukończył 13 lat bądź osiągnie ten wiek w roku bieżącym. Udział osoby niepełnoletniej wymaga zgody rodzica/opiekuna. Jeden mieszkaniec może zagłosować tylko raz, na jedno zadanie i wybierając jeden ze sposobów - na papierze lub elektronicznie.

Formularze i urny do głosowania pojawią się w Urzędzie Miejskim w Pyskowicach – w holu głównym na parterze, w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dorosłych przy placu Józefa Piłsudskiego 1 oraz filii nr 1 przy ul. Traugutta 53 oraz w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu przy ul. kard. St. Wyszyńskiego 27. Głosy w formie elektronicznej będą zbierane poprzez stronę internetową: https://www.pyskowice.pl/budzetobywatelski.

Zapraszamy do udziału. Głosujmy i zmieniajmy Pyskowice! A czas oczekiwania godzinę zero można wykorzystać do przypomnienia sobie zadań, z których będzie można wybierać. Lista dostępna jest pod linkiem www.pyskowice.pl/budzetobywatelski.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również