Wiadomości z Pyskowic

Przed nami Letnie Koncerty przy Fontannie na rynku w Pyskowicach!

  • Dodano: 2024-07-04 06:00, aktualizacja: 2024-07-03 15:44

Tradycją wakacyjnego życia kulturalnego miasta stały się Letnie Koncerty przy Fontannie, które odbywają się na rynku w Pyskowicach w wybrane niedzielne wieczory. Jak zwykle – będzie bardzo różnorodnie.

Harmonogram Letnich Koncertów Przy Fontannie

7 lipca 2024 r.

Swoim rockowym mocnym głosem zachwyci publiczność Eliza Wietrzyńska, która występuje pod pseudonimem Elise. Wokalistka jest finalistką programów: „Bitwa na Głosy” w grupie Ewy Farnej (3. edycja), „Gwiazdy Rocka”, jest też zdobywczynią tytułu „Najlepsza wokalistka Old Boy Blues & Rock Festival”. Eliza wspaniale nawiązuje kontakt z publicznością i z łatwością rozśpiewa pyskowicki rynek. Wokalistka wystąpi w towarzystwie gitarzysty.

4 sierpnia 2024 r.

Ponownie odwiedzi nas śpiewaczka Gabriela Silva, którą pyskowiczanie wielokrotnie mieli okazję podziwiać w repertuarze operowym i operetkowym. Z pewnością i tym razem sopranistka przygotuje dla melomanów coś wyjątkowego.

18 sierpnia 2024 r.

Rynek zagrzmi potężnym brzmieniem orkiestry dętej! Wystąpi Orkiestra Dęta Sośnicowice pod batutą Janusza Jarziny oraz zaproszeni wokaliści. W programie znajdą się głównie standardy muzyki rozrywkowej. Gwarantujemy, że energia tego zespołu porwie każdego słuchacza!

Przed nami Letnie Koncerty przy Fontannie na rynku w Pyskowicach! / fot. MOKiS Pyskowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również