Wiadomości z Pyskowic

Już 28 listopada wielki kiermasz adwentowy z Mikołajem

  • Dodano: 2021-11-19 13:15

Samorząd Pyskowic wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Sportu oraz parafią Matki Boskiej Nieustającej Pomocy zaprasza 28 listopada na kiermasz adwentowy. Przedświąteczny czas przywitamy śpiewająco i na sportowo. Jak zwykle czekać będą specjalne niespodzianki dla najmłodszych.

III Pyskowicki Bieg Mikołajkowy

Festyn rodzinny rozpocznie się o godz. 14.30. Wtedy na linii startu ustawią się mali zawodnicy III Pyskowickiego Biegu Mikołajkowego. Zapisy dzieci, w wieku do 12 lat, przyjmowane są do 21 listopada pod numerem telefonu 609 793 797 (liczba miejsc ograniczona). Wybierając się na zawody nie można zapomnieć o mikołajkowej czapce!

Festyn rodzinny w Pyskowicach

Natomiast o godz. 16.00 na placu przy kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy rozpocznie się kiermasz adwentowy. Zaśpiewają dzieci z Przedszkola nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 5, wystąpi zespół wokalno-taneczny z „LALALA” z MOKiS. Do wspólnej zabawy zaprosi też najmłodszych gość specjalny – św. Mikołaj.

Oczywiście nie zabraknie straganów z wieńcami adwentowymi, ozdobami świątecznymi, domowymi przetworami oraz przysmakami dla ciała i ducha.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również